آموزش تحلیل تکنیکال قسمت شانزدهم (Flag)

آموزش تحلیل تکنیکال قسمت شانزدهم (Flag)

23 روز پیش 2K بازدید 4 دیدگاه

الگوی پرچم (Flag Pattern)، کلید پیش بینی روند آینده قیمتها در بازار فارکس است. در این قسمت ویدیوهای آموزش صفر تا صد فارکس، به طور کامل به بررسی این الگوی قدرتمند میپردازیم.
در این فیلم آموزشی تحلیل تکنیکال، به زبانی ساده و قابل فهم، با الگوی پرچم آشنا خواهید شد. همچنین می‌آموزید که چگونه این الگو را در نمودار قیمتها تشخیص دهید. بررسی انواع مختلف الگوی پرچم و نحوه تشخیص آنها و آموزش استفاده از الگوی پرچم برای پیش بینی روند آینده قیمتها و انجام معاملات سودآور در بازار فارکس، از دیگر موارد مهمی هستند که با دیدن این ویدیوی آموزشی چراغ، خواهید آموخت. برای درک بهتر شما تریدرهای عزیز از مطالب، به بررسی نمونه‌های واقعی از الگوی پرچم در نمودار قیمتها میپردازیم.

👈 بررسی بروکر Alpari

فرصت هیچ یادگیری را از دست ندهید! به ترتیب بخوانید :

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” آموزش تحلیل تکنیکال قسمت شانزدهم (Flag) ”با ما در میان بگذارید.

دیدگاه های شما | 4 دیدگاه

حسن

12 روز پیش

عالی

حبیب

12 روز پیش

ترید

حامد

12 روز پیش

سلام و تشکر از اطلاعات ارزنده.عالی .

HOJAT NAFEZI

21 روز پیش

سلام و ارادت خدمت سروران عزیز بخصوص علی آقای بزرگوار آموزش ها بسیار عالیست و از اینکه خالصانه تمام اندوخته های علمی و تحقیقاتی خودتون رو در اختیار هموطن های خودتون قرار میدید بسیار بسیار سپاسگزارم در خصوص جلسه شانزده هم و رسم الگوی فوق العاده ای که ارایه دادید اگر یکی دو تا مثال در چارت هم نشون بدید ما میتونیم الگوی کشیده شده را با واقعیت موجود در چارت و بعنوان یک الگو تطابق بدیم و بریم این مدل ها رو در چارت پیدا کنیم در این شرایط چون اگر اشتباه تشخیص بدیم یادگیری های بعدی ما هم با مشکل روبرو میشه . فقط در حد یکی دو تا عکس از حالت واقعی الگو در چارت کفایت میکنه باز هم از لطف شما و همکاران محترمتون بی اندازه سپاسگزارم همیشه سلامت و سربلند و پیروز باشید