دانلود متاتریدر ۴ + آموزش نصب MT4

دانلود متاتریدر ۴ + آموزش نصب MT4

9 ماه پیش 2K بازدید 0 دیدگاه

برای نصب متاتریدر ۴ باید ابتدا فایل برنامه را دانلود نمایید.

دانلود برنامه متاتریدر ۴

 با دستگاهی که میخواهید برنامه را روی آن نصب کنید وارد سایت برنامه MetaTrader4 و قسمت Download شوید. چون این سایت، دستگاه (گوشی یا کامپیوتر) شما را شناسایی کرده و فایل متناسب با آن را برای دانلود برای شما می‌آورد. ما در اینجا برای شما کار را راحت کرده و لینک دانلود برنامه متاتریدر ۴ در نسخه های مختلف را قرار داده ایم.

لینک دانلود متاتریدر مخصوص هر بروکر فارکسی در داخل صفحه آن بروکر در چراغ قرار داده شده است. برای دانلود و استفاده میتوانید وارد صفحه بروکرهای فارکس شده و بر اسم و لوگوی بروکر مورد نظر کلیک کرده و وارد صفحه آن بروکر شوید و متاتریدر مخصوص آن بروکر را دانلود کنید. اگر از متاتریدر مخصوص هر بروکر استفاده کنید بعد از نصب نیاز به تنظیمات کمتری خواهید داشت. اما در لینکهای زیر بعد از نصب، باید برای هر بروکر تنظیمات انجام دهید.

لینکهای دانلود برنامه متاتریدر ۴

مرحله اول نصب متاتریدر ۴ (MetaTrader4)

پس از دانلود نرم افزار (MetaTrader4) و کلیک بر روی فایل نصبی با پیام زیر مواجه خواهید شد. برای شروع روی دکمه Yes کلیک کنید.

شروع نصب متاتریدر ۴

مرحله دوم نصب متاتریدر۴

در مرحله بعد روی دکمه Next کلیک کنید.

کلیک دگمه next در نصب متاتریدر ۴

حالا منتظر باشید تا نصب به پایان برسد.

تکمیل نصب متاتریدر ۴

مرحله پایانی نصب نرم افزار متاتریدر ۴

بعد از نصب کامل روی گزینه finish کلیک کرده و بعد از آن به صورت اتوماتیک وارد فضای متاتریدر 4 میشوید. ولی تا زمانی که ثبت نام نکنید و یک حساب دمو برای خود ایجاد نکنید نمیتوانید از نرم افزار MetaTrader 4 استفاده کنید. بنابراین همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید باید گزینه new demo account (به معنی ساخت اکانت جدید دمو) را انتخاب کرده و بعد از آن روی گزینه Next کلیک کنید.

ایجاد اکانت در متاتریدر۴

کدر مرحله بعدی شما باید نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. (نیاز نیست مشخصات واقعی و درست باشد)

بعد از وارد کردن اطلاعات، بخش I agree… را  تیک بزنید سپس روی گزینه Next کلیک کنید

وارد کردن اطلاعات در ایجاد اکانت

در مرحله بعدی به شما یوزر و پسورد اکانت را میدهد ولی نیازی نیست برای وارد شدن همان لحظه لاگین کنید روی گزینه Finish کلیک کنید، به صورت خودکار بعد از چند لحظه وارد میشوید و دیتای تمامی جفت ارزها برای شما نمایش داده میشود و میتوانید از این لحظه به بعد از نرم افزار کاربردی متاتریدر۴ استفاده کنید.

پایان نصب برنامه متاتریدر ۴

افرادی هستند که فقط به دلیل استفاده از برخی اندیکاتورها از متاتریدر ۴ استفاده میکنند. نرم افزار متاتریدر۴ به غیر از نصب بسیاری از اندیکاتورها میتواند در تحلیل تکنیکال در جهت بهتر عمل کردن استراتژی که از آن استفاده میکنید نیز به شما کمک شایانی کند. دیتایی که در نرم افزار مشاهده میکنید در تمامی بروکرها مانند آلپاری و ... یکسان میباشد.

👈 دانلود اکسپرت مدیریت سرمایه برای متاتریدر ۴

فرصت هیچ یادگیری را از دست ندهید! به ترتیب بخوانید :

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” دانلود متاتریدر ۴ + آموزش نصب MT4 ”با ما در میان بگذارید.