لوگوی چراغ

بروکر تاپ اف ایکس | TopFX

لوگوی بروکر تاپ اف ایکس - topfx

اگر از طریق لینک زیر ثبت نام کنید:

آموزش ویدیویی نحوه ثبت نام در بروکر TopFX

اگر از طریق لینک زیر صفحه ثبت نام کنید:

معرفی و بررسی بروکر تاپ اف ایکس | TopFX

بروکر تاپ اف ایکس به عنوان یک شرکت کارگزاری ارشد و بین المللی در بازار فارکس است. این بروکر چند دارایی است و حدود ۱۸۰ بروکر و شرکت مالی، زیر مجموعه آن هستند. خود تاپ اف ایکس، تامین کننده اصلی نقدینگی سرمایه گذاران و سایر شرکتهای سرمایه گذاری زیرمجموعه اش میباشد. بروکر تاپ اف ایکس، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرد و به واسطه سابقه طولانیش کاربران زیادی در آن مشغول معامله هستند.

در حال حاضر، امکان معامله بیش از ۱۰۰۰ دارایی در بازار فارکس، انرژی، شاخصها، سهام و فلزات با اسپرد رقابتی با استفاده از بروکر TopFX امکان پذیر است. این کارگزاری فارکسی از آغاز فعالیتش تا کنون، با ارائه بسته های جامع، از استارت آپ های زیادی حمایت کرده است تا بتوانند وارد صنعت پر رقابت فارکس شوند. بروکر با سابقه تاپ اف ایکس، در دسته کارگزاریهای STP است و به مشتریانش در سراسر جهان و ایران خدمات گسترده ارائه میدهد.
در ادامه بروکر TopFX و نحوه ثبت نام و افتتاح حساب در آن را بررسی میکنیم.

نام بروکر

تاپ اف ایکس | TopFX

خدمات به ایران

دفتر مرکزی

قبرس

سال تأسیس

2010

تلفن

002484374705

ایمیل

support@topfx.com.sc

رگوله اصلی

CySEC

رگوله برای ایرانیان

FSASeychelles, FSABermuda

حداقل واریزی

50 دلار

حداکثر لوریج

1:1000

نمادهای معاملاتی

بیش از 100 نماد معاملاتی

پلتفرمهای معاملاتی

MT4, cTrader

واریز و برداشت

پرفکت‌مانی, بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

رگولاتوری و امنیت تاپ اف ایکس

پیش از انتخاب تاپ اف ایکس به عنوان بروکر فارکسی، باید از وضعیت امنیت آن مطلع شوید. آنچه که عیان است، در حال حاضر، اکثر بروکرها، رگوله سطح یک و معتبری برای ایرانیان ندارند. بروکر TopFX هم به دلیل تحریمهای فعلی، با هیچ رگولاتوری سفت و سختی از مشتریان ایرانی خود پشتیبانی نمیکند. در کل رگوله هایی که برای تاپ اف ایکس وجود دارند، بر سه نوع هستند.

۱. مجوز CySEC

این مجوز از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس است. مخصوص دامنه www.topfx.com می باشد. اما تنها کاربران اروپایی حق استفاده از آن را دارند. تریدرهای ایرانی، اجازه فعالیت در این دامنه را ندارند. مقررات زیادی برای CySEC وجود دارد. امنیت سرمایه، گزارش مالی به رگولاتورها، کنترل بر فعالیت تاپ اف ایکس و حسابرسیهای دقیق مالی، بر اساس دستور العمل MiFID در این رگولاتوری انجام می شود.

۲. مجوز FSASeychelles

این رگولاتوری از سوی سازمان خدمات مالی و به عنوان یک نهاد ناظر مستقل می باشد. دامنه www.topfx.com.sc، زیر نظر این رگولاتوری به تریدرها در سراسر جهان خدمات می دهد. اما متاسفانه تنها ایرانیان خارج از کشور میتوانند از خدمات این مجوز استفاده کنند. بنابراین ضوابط و مندرجات آن برای تریدرها در خود ایران در دسترس نمی باشد. هر چند که مجوز مذکور سطح ۳ است و اعتبار بالایی هم ندارد.

۳. مجوز FSABermuda

این مورد تنها رگولاتوری تاپ اف ایکس است که کاربران ایرانی در داخل کشور می توانند از آن استفاده نمایند. فعالیت تریدرها، زیر نظر این مجوز، در شعبه آفشور انجام می شود. لازم به ذکر است که اعتبار و امنیت شعبات آفشور بروکر به پای اعتبار شعبات اصلی نمی رسد. مجوز برمودا برای دامنه www.topfx.com.bm در دسترس می باشد.

۴. جواز ثبت TopFX

شرکت TopFX Global Ltd با شماره ثبت 1-8424819 تحت قوانین سیشل در حال فعالیت است. این مورد جواز ثبت است و به عنوان رگوله نمی توان روی آن حساب کرد.

انواع حساب معاملاتی در این بروکر

با انتخاب بروکر تاپ اف ایکس به عنوان کارگزار فارکس، می توانید ۳ نوع حساب معاملاتی مختلف در آن افتتاح نمایید. گفتنی است که سرعت اجرای سفارشات در هر سه این حسابها عالی است و معاملات در آنها را با اسپرد پایین و دقت بالایی میتوانید انجام دهید. بازگشایی حساب در TopFX، به منزله دسترسی به بیش از ۱۰۰۰ بازار جفت ارز، کراس و … است. این را هم اضافه کنیم که اتصال در هر ۳ حساب تاپ اف ایکس، بر اساس ECN میباشد. در ادامه انواع این حسابهای معاملاتی و ویژگیهای مربوط به هر یک را آورده ایم.

۱. حساب ZERO

این حساب، مناسب تریدرهایی است که خواهان پرداخت کمیسیون در اسپرد هستند. از طرفی، اجرای سریع و نقدینگی عمیق، متضمن ایجاد یک محیط معاملاتی کارآمد است.
حداقل مبلغ سپرده اولیه (دپازیت): ۵۰ دلار
اسپرد: 0.5 پیپ
لوریج: 1:1000
استاپ اوت: ۳۵ درصد
کمیسیون: ندارد
حساب اسلامی: دارد

۲. حساب RAW

با انتخاب حساب راو، می توانید با اسپرد شناور از 0 پیپ شروع کنید. همچنین در هر لات ۲.۷۵ دلار کمیسیون پرداخت خواهید کرد.
حداقل مبلغ سپرده اولیه (دپازیت): ۱۰۰ دلار
اسپرد: 0 پیپ
لوریج: 1:1000
استاپ اوت: ۳۵ درصد
کمیسیون: ۲.۷۵ دلار
حساب اسلامی: دارد

۳. حساب VIP

حساب وی آی پی، مخصوص تریدرهای حرفه ای است که در آن کمیسیون دریافت نمی شود. اسپرد آن هم شناور است و از 0.2 پیپ آغاز میشود.
حداقل مبلغ سپرده اولیه (دپازیت): ۵۰۰۰۰ دلار
اسپرد: از 0.2 پیپ
لوریج: 1:1000
استاپ اوت: ۳۵ درصد
کمیسیون: ندارد
حساب اسلامی: دارد

کپی ترید در topfx

سیستم معاملاتی کپی تریدینگ به عنوان یک مزیت ویژه برای بروکرها به حساب می آید که بروکر TopFX نیز از آن برخوردار است. سیستم Copy-trade مخصوص آن دسته از افرادی است که علی رغم تمایل به فعالیت در بازار فارکس، مهارت یا زمان کافی برای حضور در آن را ندارند. تریدرهای آماتور و سایر تریدرها در هر لِوِلی که باشند، با کپی تریدینگ، می توانند حساب خود را به حساب معاملاتی تریدرهای حرفه ای تر (یا به اصطلاح مدیر)، متصل کنند. سپس شروع به انجام معامله نمایید و شانس خود برای رسیدن به سود بیشتر را افزایش دهید. البته درصدی از سود هم به مدیر که حسابتان را به او متصل کردید، خواهد رسید. اما یادتان باشد که مدیران هیچ مسئولیتی در قبال ضرر معاملاتی که به نام شما انجام می شود ندارند؛ یعنی در صورت ضرر، مبلغی از حساب آنها کسر و به حساب شما اضافه نخواهد شد.

پلتفرمهای معاملاتی در بروکر تاپ اف ایکس

برای انجام معامله در بروکر تاپ اف ایکس میتوانید از دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر ۴ و cTrader کمک بگیرید.

آموزش ثبت نام در بروکر تاپ اف ایکس

ویدیو آموزش ثبت نام در بروکر TopFX در بالای همین صفحه وجود دارد. ابتدا از طریق دگمه ثبت نام در همین صفحه وارد صفحه ثبت نام در بروکر TopFX شوید.

 1. در قسمت اول میتوانید زبان را به فارسی تغییر دهید.
 2. در فیلدهای بعدی، نام و نام خانوادگی را به لاتین وارد کنید.
 3. یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید.
 4. کشور خود را ایران انتخاب کنید.
 5. شماره موبایل خود را وارد نمایید.
 6. پلتفرمی که می خواهید در آن معامله کنید را انتخاب نمایید. (اغلب ctrader را ترجیح می‌دهند).
 7. حالا روی افتتاح حساب یا Create Account همان در پایین صفحه کلیک کنید.
 8. تا به اینجا ثبت نام شما تقریبا تمام شده است.
 9. حالا باید ایمیل خود را باز کنید و آن را تایید کنید.
 10. از طریق یوزنیم و پسوردی که به ایملتان آمده است، می‌ توانید وارد اکانت خود در بروکر شوید.

آموزش احراز هویت

پس از آنکه به وارد اکانت کاربری خود توسط یوزنیم و پسوردی که ایجاد کردید شدید، می توانید در داشبورد اصلی برای احراز هویت اقدام کنید. برای این کار باید:

 1. ابتدا وارد داده های شخصی یا personal data شوید.
 2. اطلاعاتی که در بخش قبل وارد کردید شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن و کشور را می توانید ببینید.
 3. در همین صفحه در قسمت آپلود مدارک در Legal documents، باید مدارک لازم برای تایید هویت و آدرس را بارگذاری نمایید.
 4. برای تایید اطلاعات هویتی می توانید تصویر کارت ملی، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی را وارد نمایید.
 5. برای تایید آدرس هم باید قبض آب، برق، سند خودرو یا هر سندی که حاوی آدرس مندرج در بخش ثبت نام تان در بروکر باشد، را آپلود کنید.
 6. در پایان باید منتظر تایید مدارک از سوی بروکر باشید.

روشهای واریز و برداشت

در حال حاضر، روشهای مختلفی برای واریز و برداشت در بروکر تاپ اف ایکس وجود دارد. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. حواله بانکی
 2. کارتهای اعتباری/دبیت مثل ویزا و مسترکارت
 3. پردازشگرهای پرداخت آنلاین مانند نتلر، پی پال، پرفکت مانی و اسکریل
 4. ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، دش، بت کوین، لایت کوین و سایر رمز ارزها
 5. واریز و برداشت ریالی که بسیار برای تریدرهای ایرانی کاربردی است. شما از طریق صرافی فارسی تاپ چنج می توانید برای این کار اقدام نمایید. کافی است تا به پشتیبان فارسی بروکر در تلگرام پیام دهید.

تاپ اف ایکس، خوب یا بد؟

اینکه بروکر فارکسی تاپ اف ایکس برای معامله در بازار ارزهای دیجیتال خوب است یا بد، کاملا به سطح معاملاتی و استراتژیهای خودتان بستگی دارد. اما سابقه فعالیت طولانی بروکر، روشهای پرداخت و برداشت متنوع، اسپرد و کمیسیون پایین، سرعت و دقت بالای انجام معاملات، واریز آنی و برداشت فوری، پشتیبانی از کپی تریدینگ، نگهداری سرمایه مشتریان در حسابهای جداگانه در بانکهای معتبر و امکان معامله داراییهای متنوع، همگی از ویژگیهای برجسته در TopFX هستند که آن را به بستری امن برای معامله تریدرها تبدیل کرده اند.

از طرفی، پشتیبانی ضعیف و نبود رگوله معتبر در بروکر برای ایرانیان به عنوان نقاط ضعف، شاید موجب تامل بیشتر شما برای شروع فعالیت در آن شود. در کل تا کنون هیچ شکایت و گزارشی مبنی بر سو سابقه از سوی بروکر دریافت نکرده ایم. به محض دریافت هرگونه خبر معتبر، آن را در همین صفحه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

سوالات متداول درباره بروکر TopFX

در حال حاضر ۳ رگولاتوری CySEC ، FSASeychelles و FSABermuda برای تاپ اف ایکس وجود دارد. اما فقط رگوله برمودا برای ایرانیان قابل استفاده است.

بازگشایی ۳ نوع حساب معاملاتی Raw، Zero و VIP در تاپ آف ایکس، امکان پذیر است.

شما به روشهای مختلف و متنوع مثل بیت کوین، لایت کوین، پرفکت مانی، کارتهای اعتباری، حواله بانکی، واریز و برداشت ریالی و ... در کارگزاری تاپ اف ایکس می توانید اقدام به شارژ و برداشت از حساب خود نمایید.

بله. کپی تریدینگ امکان اتصال حساب تریدرهای آماتور به حساب معاملاتی تریدرهای حرفه ای تر را می‌دهد.

۱۰٪ تخفیف در کارمزد

برخی از نظرات کاربران

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بروکر تاپ اف ایکس | TopFX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان
برای دریافت مشاوره رایگان توسط بهترین مدرس های ایرانی کافی است بر روی دکمه زیر کلیک و فرم درخواست مشاوره را پر کنید . بعد از ارسال مشخصات مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفتم
متوسط امتیاز ها
0
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0