همه چیز درباره VST در صرافی بینگ ایکس

همه چیز درباره VST در صرافی بینگ ایکس

6 ماه پیش 716 بازدید 5 دیدگاه

تترهای مجازی (Virtual USDTs)، از محبوبترین استیبل کوینها (ارز دیجیتال با ثبات) در جهان به شمار می آیند. این استیبل کوینها توسط بسیاری از پلتفرمهای معاملات ارزهای دیجیتال پشتیبانی میشوند. بنابراین، میتوان از آنها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، پرداخت هزینه‌ ها و ذخیره‌ سازی ارزش استفاده کرد. قیمت تتر مجازی به دلار آمریکا وابسته است. بنابراین ارزش آن نسبتاً پایدار میباشد. این امر آن را به یک گزینه مناسب برای سرمایه‌ گذاری و ذخیره‌ سازی ارزش تبدیل میکند. شما همچنین این تترها را میتوانید به سرعت و به راحتی از یک کیف پول به کیف پول دیگر منتقل نمایید. به همین دلیل است که تترهای مجازی، بهترین انتخاب برای معاملات ارزهای دیجیتال هستند. هر صرافی تتر مجازی مخصوص خودش را دارد که ویژگیهای هر کدام با دیگری فرق دارد. در این مقاله از چراغ میخواهیم راجع به تتر مجازی VST در صرافی بینگ ایکس صحبت کنیم.

VST در صرافی بینگ ایکس چیست؟

VST یا Virtual USDT یک توکن مجازی دیجیتال است که برای معاملات دمو در پلتفرم BingX میتوانید از آن استفاده نمایید. پس این توکن هیچ ارزش واقعی ندارد. بنابراین نمیتوانید از آن برای خرید یا فروش داراییهای واقعی کمک بگیرید. توکن VST مختص صرافی بینگ ایکس و بر روی بلاک چین ترون (TRON)، طراحی شده است. ارزش آن هم به دلار آمریکا وابسته است؛ یعنی هر VST معادل یک دلار آمریکا میباشد. این توکن اختصاصی به دلیل سرعت، امنیت و مقیاس پذیری بالا، جزء بهترین ارزهای دیجیتال صرافی bingx به حساب میاید؛ تراکنشهایی که شما توسط VST انجام میدهید، تنها در عرض چند ثانیه تایید میشوند. از طرفی از یک پلتفرم سازمانی امن و پیشرفته، تحت عنوان هایپرلجر فابریک (Hyperledger Fabric)، برای حفظ امنیت این ارز دیجیتال استفاده میشود. در نهایت مقیاس پذیری بالای VST، موجب میشود تا بتواند حجم بالایی از تراکنشها را مدیریت کند.

مزایای استفاده از توکن VST

VST، بهترین ارز مجازی برای صرافی BingX است. زیرا دارای ویژگیهایی است که آن را نسبت به سایر ارزهای مجازی متمایز میسازد. اولین مزیت این است که  VST توسط یک دارایی واقعی پشتیبانی میشود که به آن ارزش ذاتی میدهد؛ به بیان دقیقتر، مزیت کار با VST در صرافی بینگ ایکس نسبت به ارزهای مجازی موجود در سایر صرافیها این است که میتوانید با آن در بازار واقعی معامله کنید. اما سایر پلتفرمها سایت دیگری در این زمینه طراحی کردند که خارج از بازار معاملاتی است. بنابراین، اگر مبتدی هستید، معامله با توکن VST در صرافی bingx به شما کمک میکند تا با استراتژیهای معاملاتی آشنا شوید. در نهایت به آنچه که قصد دارید در بازار کریپتو دست یابید و معاملات واقعی را شروع کنید.

مزیت دیگر، کارآمدی فوق العاده VST نسبت به سایر انواع ارزهای مجازی است؛ به این معنی که میتوان از آن برای انجام خرید بسیار سریعتر و با هزینه کمتر استفاده کرد. در نهایت، VST امن‌ تر از سایر انواع ارزهای مجازی است. به همین دلیل هم انتخابی ایده ‌آل برای تراکنشهای آنلاین به حساب میاید. علاوه بر اینها، پایداری این ارز دیجیتال برای خیلی از تریدرها جذاب است؛ برخلاف سایر ارزهای دیجیتال که بسیار پر نوسان، هستند، این ارز با ارزش دلار محاسبه میشود. از این رو، گزینه ای قابل اعتماد برای معاملات در بازار کریپتو است. همچنین سریعتر و ارزان ‌تر از روشهای پرداخت سنتی مانند نقل و انتقالات بانکی و تراکنشهای کارت اعتباری میباشد.

پیش از آنکه راجع به نحوه کار با ارز VST در صرافی بینگ ایکس برایتان توضیح دهیم، چند نکته مهم در ارتباط با قوانین استفاده از آن برایتان خواهیم گفت.

شرایط و ضوابط استفاده از ارز VST در بینگ ایکس

۱. از توکن VST فقط در بخش معاملات فیوچرز و کپی تریدینگ صرافی bingx میتوانید استفاده نمایید.

۲. به عنوان کاربر جدید پس از ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال بینگ ایکس، به طور خودکار 100,000 VST  دریافت خواهید کرد. اگر هنوز در بینگ ایکس ثبت نام نکردید، میتوانید همین حالا از طریق لینک زیر اقدام نمایید. با ثبت نام از طریق لینک زیر، علاوه بر دریافت 100,000 اعتبار VST، اعتبار رایگان و تخفیف ۱۰ درصدی در کارمزد نیز دریافت خواهید کرد.

👈 ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

۳. اگر مجموع دارایی VST شما که شامل حساب سرمایه و فیوچرز میباشد، به کمتر از 20,000 VST برسد، میتوانید برای دریافت VST بیشتر درخواست دهید.

💡نکته ۱: شما فقط میتوانید یک بار در 7 روز هفته برای VST بیشتر درخواست دهید.

💡نکته ۲: اگر در مسابقه VST شرکت میکنید، در طول دوره رویداد نمیتوانید برای VST بیشتر درخواست دهید.

۴. معاملات دمویVST همانند معاملات واقعی عمل میکنند.

۵. روزانه از ۱۵۰ ارز VST برای ثبت سفارش میتوانید استفاده نمایید.

۶. شما اجازه دارید تا  توکن VST را بین حسابهای مختلف در صرافی بینگ ایکس، جا به جا نمایید.

۷. معاملات آزمایشی VST برای کاربران جدید به عنوان راه حلی ایده آل، جهت تست معاملات و درک ریسکهای مرتبط با آنها و همچنین آشنایی با روشهای سفارش گذاری در بازار است. این به آنها امکان میدهد تا با استفاده از تتر مجازی که هیچ ارزش نقدی ندارد، معاملات را بدون خطر از دست دادن پول واقعی انجام دهند. با این همه مهم است که از آن عاقلانه استفاده کنید. استفاده بیش از حد از معاملات دمو با  VST میتواند باعث شود که کاربران تازه وارد، به اشتباه تصور کنند که معامله آسان است و ریسکهای آن را دست کم بگیرند.

نحوه معامله با VST در صرافی بینگ ایکس

برای شروع معامله با VST در صرافی بینگ ایکس، هم میتوانید از طریق نسخه تحت وب اقدام کنید و هم از طریق اپلیکیشن. مراحل کار با توکن مجازی در هر دو پلتفرم، تقریباً یکسان است. برای شروع باید:

۱. وارد صرافی بینگ ایکس شوید.

۲. در صفحه اصلی روی Derivatives در نوار بالایی کلیک کنید.

۳. از زیرمنوی پیش رو، Standard Futures را بزنید.

Standard-Futures

۴. حالا وارد صفحه فیوچرز استاندارد در صرافی بینگ ایکس خواهید شد.

۵. از گوشه بالا سمت راست (مطابق تصویر)، روی USDT Account بزنید.

۶. سپس گزینه VST Account را انتخاب نمایید.

VST Account

۷. اکنون دمو تریدینگ صرافی بینگ ایکس در بخش معاملات فیوچرز برای شما فعال خواهد شد.

۸. در بخش Available، اندازه توکنهای VST که داخل حساب کاربریتان هست را میتوانید ببینید.

 توکنهای VST در صرافی بینگ ایکس

۹. در VST Account، گزینه long را انتخاب کنید.

۱0. سپس، برای درخواست توکن جدید VST (برای زمانی که موجودی به زیر ۲۰۰۰۰ تا برسد)، روی Apply for VST  بزنید.

۱۱. در انتها شما میتوانید سفارشهای دموی خود را در بخش معاملات فیوچرز صرافی به ثبت برسانید.

💡نکته: پس از آنکه معامله دموی خود با VST را در صرافی بینگ ایکس باز کردید، در همان لحظات اول خواهید دید که چند درصدی در ضرر خواهید بود! اما تعجب نکنید. نگران هم نشوید. صرافی ارز دیجیتال bingx بر خلاف سایر صرافیها، در همان ابتدا، کارمزد را از میزان پولی که درگیر معامله کردید، برداشت خواهد کرد. سپس مابقی پول در معامله باقی خواهد ماند. به این صورت نیست که صرافی کارمزد را از کیف پول شما برداشت نماید. پس نگران این نباشید که ممکن است صرافی برایتان یک پوزیشن بد باز کرده باشد.

نکاتی برای استفاده از توکن VST

هنگام استفاده از توکن VST در صرافی بینگ ایکس، به این نکات مهم توجه نمایید.

۱. معاملات را با مقادیر کوچک VST شروع کنید.

۲. انواع مختلف سفارشات معاملاتی را تست نمایید.

۳. تا جایی که میتوانید، ریسکهای مرتبط با معاملات را درک کنید.

۴. از این ارز مجازی، برای یادگیری اصول اولیه معامله استفاده کنید.

۵. بیش از حد از معاملات دمویVST  استفاده نکنید. چرا که کم کم به این باور خواهید رسید که معامله در بازار کریپتو، آسان است و به همین علت، نمیتوانید مهارتهای معاملاتی خود را توسعه دهید. نهایتاً در معاملات واقعی، به مشکل برمیخورید.

تبدیل VST به USDT چگونه است؟

تبدیل VST به USDT

همانطور که در بخشهای قبلی توضیح دادیم،VST  یک ارز مجازی معادل دلار یا USDT است. درست است که میتوان به این توکن توسط دارایی واقعی، ارزش ذاتی داد و از آن در معاملات واقعی استفاده کرد، اما این پول به هیچ عنوان امکان برداشت ندارد. پس فقط برای اهداف آزمایشی و دمو از آن استفاده کنید و فکر کسب درآمد با آن نباشید. در واقع، VST  برای آزمایش و شبیه سازی معاملات فیوچرز و سیستمهای کپی تریدینگ کاربرد دارد. این ویژگی توسط صرافی BingX برای شما وجود دارد تا بتوانید به راحتی و در شرایطی بسیار شبیه به شرایط واقعی در معاملات فیوچرز و کپی تریدینگ فعالیت کنید. تا زمانی که موجودی VST در حساب شما باشد، میتوانید بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده نمایید.

با توجه به مواردی که در بالا گفتیم، مشخص میشود که ارز دیجیتال VST فقط برای تست و تمرین است و در واقع هیچ ارزش مادی ندارد. به بیان دقیق تر، شما نمیتوانید آن را به پول واقعی یا ارز دیجیتال دیگری مانند USDT تبدیل کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از چراغ، به بررسی تتر مجازی VST در صرافی بینگ ایکس پرداختیم. گفتیم که توکن VST، یک ارز مجازی رایگان است که مختص صرافی بینگ ایکس است. این توکن‌ معادل یک دلار آمریکا است و برای معاملات دمو کاربرد دارد. پایداری، سرعت، امنیت و مقیاس پذیری بالای این توکن، برای هر تریدری جذاب است. همچنین گفتیم پس از ثبت نام در صرافی بینگ ایکس، به طور خودکار 100,000 توکن VST به حساب کاربری شما واریز میشود. شما می‌توانید از آن برای معاملات دمو در بخشهای معاملاتی استاندارد فیوچرز و کپی ترید صرافی استفاده نمایید. در نهایت توضیح دادیم که توکن VST قابل برداشت یا تبدیل به USDT  نیست. بنابراین، شما نمیتوانید آن را به پول واقعی یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید.

خلاصه اینکه، معامله ‌گران تازه‌ کار میتوانند از این توکن‌ برای یادگیری اصول معاملات در پلتفرم بینگ ایکس استفاده کنند. معامله‌ گران حرفه ‌ای هم میتوانند از آن برای آزمایش استراتژیهای جدید بدون ریسک کمک بگیرند.

فرصت هیچ یادگیری را از دست ندهید! به ترتیب بخوانید :

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” همه چیز درباره VST در صرافی بینگ ایکس ”با ما در میان بگذارید.

دیدگاه های شما | 5 دیدگاه

امیر

23 روز پیش

سلام در حال حاظر لطفا می فرمایین صرافی مناسب برای ایراننها چه صرافی ای هست؟

فردین

3 ماه پیش

مرسی که مقاله در این موضوع نوشتید و من را نسبت به این ارز آگاه کردید با تشکر

علی میرزایی

3 ماه پیش

سلام مخلص خسته نباشید معنی این توکن قشنگ یعنی توکن صداهای خیابانی وبه هر کسی داده نمیشه و من ۵۰۰ هزاران گرفتم وروی bnb معامله کردم و در ضمن به عنوان دوم داده نشد بلکه پاداش و bound داده شد شده و میشه انتقال داد شما چرا میگگین دمو ممنون ج بدین

داریوش حمزه ئیان

3 ماه پیش

سلام.اگه مجدد vst بخواهیم.صرافی بهمون میده.ودرخواستش به صرافی به چه شکلی هست

Maryam Abbasi

4 ماه پیش

بسیارعالی بود