یک تحلیلگر با رسیدن سولانا به سطح حمایتی کلیدی 141 دلار، سیگنال خرید صادر کرد!

یک تحلیلگر با رسیدن سولانا به سطح حمایتی کلیدی 141 دلار، سیگنال خرید صادر کرد!

27 روز پیش 3K بازدید 0 دیدگاه

وبسایت خبری newsbtc، نوشت: "بر اساس داده‌های CoinMarketCap، سولانا (SOL) طی روز گذشته کمی مثبت بوده و ۱.۳۷ درصد افزایش قیمت داشته است. این افزایش قیمت، اگرچه کم است، اما برای سرمایه‌گذارانی که به روند نزولی سولانا در هفته گذشته (کاهش ۸.۱۱ درصدی ارزش بازار) توجه دارند، بسیار امیدوارکننده است. جالب اینجاست که علی مارتینز، تحلیلگر ارز دیجیتال، پیش‌بینی می‌کند که SOL ممکن است به دنبال کشف یک سیگنال خرید، عملکرد مثبت فعلی خود را حفظ کند."

قیمت سولانا به سطح حمایتی کلیدی رسید، اما اندیکاتور TD Sequential احتمال افزایش قیمت را نشان می‌دهد

بر اساس خبری که روز شنبه در حساب توییتر علی مارتینز، منتشر شد، سولانا اخیراً به سطح حمایتی کلیدی در قیمت ۱۴۱ دلار سقوط کرده است. به گفته این تحلیلگر، این کاهش باعث ایجاد یک سیگنال خرید توسط اندیکاتور TD Sequential شده است.

تحلیل قیمت سولانا توسط علی مارتینز

به عبارت دیگر، قیمت سولانا به یک نقطه حساس رسیده است. از یک طرف، سقوط به این سطح می‌تواند نشانه‌ای از کاهش بیشتر قیمت باشد. اما از طرف دیگر، اندیکاتور TD Sequential که برای پیش‌بینی روند قیمت استفاده می‌شود، احتمال افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

برای آگاهی بیشتر شما باید بگوییم که شاخص سیکوئنشل تام دمارک ابزاری برای تجزیه و تحلیل فنی بازار است که به منظور شناسایی نقاط احتمالی معکوس قیمت یک دارایی به کار می‌رود. هدف اصلی این شاخص، پیش‌بینی برگشت‌های بازار و روندهای آینده با شمارش تعدادی از نوارهای قیمت است.

مارتینز، تحلیلگر بازار، پس از افت ناگهانی قیمت سولانا در هفته گذشته، اعلام کرد که کاهش قیمت توکن به 141 دلار بر اساس سیگنال‌های TD Sequential، نشان‌دهنده احتمال معکوس شدن روند است. او پیش‌بینی کرد که اگر سیگنال خرید تأیید شود و سطح 141 دلار به عنوان یک حمایت قوی عمل کند، سولانا می‌تواند در 1 تا 4 روز آینده روند صعودی خود را حفظ کند.

جالب است بدانید که از زمان رسیدن قیمت سولانا به سطح حمایتی مشخص شده، این ارز دیجیتال بیش از 3 درصد افزایش یافته و با قیمتی بالاتر از 145 دلار معامله می‌شود.

اگر سولانا بتواند همین روند رشد قیمتی را در چهار روز آینده حفظ کند، انتظار می‌رود که قیمت این ارز دیجیتال به حداقل 158 دلار برسد. با این حال، یک مقاومت کلیدی در محدوده قیمتی 149 دلار وجود دارد. فشار فروش کافی در این سطح قیمتی می‌تواند باعث شود که سولانا دوباره روند نزولی به خود بگیرد.

بررسی اجمالی قیمت SOL

در حال حاضر (زمان نگارش این متن)، سولانا با قیمت ۱۴۵.۱۶ دلار معامله می‌شود که نسبت به ماه گذشته، کاهش ۱۰.۲۵ درصدی را تجربه کرده است. با این حال، سولانا همچنان با رشد ۴۳.۵ درصدی در کل سال ۲۰۲۴، یکی از بهترین عملکردها را در میان ارزهای دیجیتال اصلی دارد.

به طور کلی، با توجه به عملکرد سولانا در دوره رونق قبلی بازار رمزارز (که از حدود ۳.۵ دلار به بالاترین قیمت ۲۴۹.۹۸ دلار رسید)، انتظار می‌رود این ارز دیجیتال یکی از دارایی‌های مهم در دوره رونق بعدی بازار باشد. همچنین، سولانا از یک اکوسیستم قوی برای میم‌کوین‌ها به ارزش ۷.۴۶ میلیارد دلار برخوردار است که می‌تواند در ماه‌های آینده به افزایش قیمت این توکن کمک کند.

نمودار تحلیل قیمت سولانا

👈 خرید و معامله ارز دیجیتال سولانا با ثبت نام در بروکر IFC

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه