بیت کوین (BTC): ارز دیجیتال پرچمدار علیرغم فشارهای شدید، دوباره رشد می کند!

بیت کوین (BTC): ارز دیجیتال پرچمدار علیرغم فشارهای شدید، دوباره رشد می کند!

4 ماه پیش 3K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ به نقل از Cointribune EN، در روزهای اخیر، اخبار بد برای بیت کوین (BTC) انباشته شده است. این ارز دیجیتال پرچمدار طی چند روز گذشته ارزش خود را از دست داده است. این روند نزولی تأثیر منفی بر کیف پول های دارندگان BTC کوچک مقیاس داشته است که تعداد آنها به شدت کاهش یافته است. بیت کوین به وضوح تحت فشار است، فشاری که به تازگی توانسته آن را از بین ببرد.

بازگشت بیت کوین (BTC) علیرغم شک و تردیدهای سرمایه‌گذاران خرد!

اخیراً ارزش بیت کوین (BTC) از مرز 40000 دلار پایین آمده است. این روند نزولی به طور گسترده ای بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داده است و دارندگان BTC کوچک مقیاس نیز از آن در امان نبوده‌اند.

طبق مطالعه ای توسط ارائه دهنده داده های ارز دیجیتال Santiment، کیف پولهای بیت کوین با اندازه‌های کوچکتر شاهد کاهش شدیدی بوده‌اند. در عرض تنها چهار روز، بیش از 487000 کیف پول حاوی 1 BTC یا کمتر تخلیه شدند.

به گفته Santiment، این کاهش سریع تعداد کل کیف پولهای BTC کوچک، سریعترین افت را نشان میدهد، حداقل از زمان رکورد صعودی قابل توجه بیت کوین (BTC) در اکتبر 2023.

این ارائه دهنده داده‌های ارز دیجیتال توضیح میدهد که این روند بازتاب الگوهای تاریخی است که اغلب به ناامیدی سرمایه‌گذاران مرتبط است. چنین شرایطی معمولاً تا زمانی ادامه می‌یابد که سرمایه‌گذاران کوچک دوباره به ارزهای دیجیتال اعتماد کنند. این امر به دلیل جهش غافلگیر کننده بیت کوین، ممکن است به زودی اتفاق بیفتد.

بیت کوین تحت فشار شدید فروش قرار دارد. زیرا تعداد کیف پولها کاهش مییابند. #بیتکوین  BTC# $BTC#

— Crypto Chiefs News (@CryptoChiefNews)  ۲۶ ژانویه 2024

به سوی یک رالی جدید برای پرچمدار بازار کریپتو؟

اساساً، چنین توسعه‌ای نشان دهنده تغییر در احساسات در میان سرمایه‌گذاران کوچک است. این یکی دیگر از دلایلی است که سرمایه‌گذاران باید به دقت قیمت بیت کوین (BTC) را تحت نظر داشته باشند.

تحلیلگران هشدار میدهند که ممکن است یک اصلاح نزولی برای ملکه بازار کریپتو رخ دهد. آنها تخمین میزنند که قیمت ممکن است از سطوح فعلی 15 تا 20 درصد کاهش یابد. اما به نظر میرسد که نوسانات بازار یک بار دیگر آنها را شگفت زده کرده است.

در حالی که چند ساعت پیش، بیت کوین (BTC) در حدود 40100 دلار معامله میشد، ارز رمزنگاری شده مقاومت 40000 دلار را شکسته است. در حال حاضر با افزایش 0.45 درصدی در ارزش در یک ساعت گذشته و افزایش 5.47 درصدی روزانه، ارزش آن 41880 دلار است. برای لحظه‌ای، دلایل این افزایش باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

این میتواند خبر خوبی برای جامعه کریپتو باشد که نگران کمبود پویایی ارز دیجیتال پرچمدار هستند. به خصوص از زمان تصویب ETF های اسپات بیتکوین که برای ماه‌ها به عنوان محرک پذیرش Bitcoin (BTC) معرفی شدند. اکنون، سوال این نیست که آیا این دارایی در برابر فشار بازار مقاومت خواهد کرد. بیت کوین با افزایش جدید خود، سرمایه‌گذاران را شگفت زده کرده است. این افزایش باعث شده است که سرمایه‌گذاران بپرسند که آیا بیت کوین میتواند این افزایش را حفظ کند و به روند صعودی خود ادامه دهد؟

👈 خرید و معامله بیتکوین با ثبت نام در صرافی مکسی

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه