بیتکوین در انتظار تایید ETF از مرز 45000 دلار گذشت! آیا صعود ادامه دارد؟

بیتکوین در انتظار تایید ETF از مرز 45000 دلار گذشت! آیا صعود ادامه دارد؟

5 ماه پیش 1K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش coinmarketcap، قیمت بیت‌کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، امروز صبح با رشد بیش از یک درصد، از مرز ۴۵۰۰۰ دلار عبور کرد و به ۴۵۵۰۰ دلار رسید.

بیت‌کوین به بالای ۴۵۰۰۰ دلار صعود کرد، انتظار تایید ETF آمریکا

این افزایش قابل توجه عمدتاً به انتظارات سرمایه‌گذاران از احتمال تایید صندوق مبادله‌پذیر (ETF) بیت‌کوین در آمریکا مرتبط است.

طبق گزارش اخیر رویترز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) امروز یا سه‌شنبه قبل از مهلت ۱۰ ژانویه به ۱۴ مدیر دارایی در مورد نتیجه درخواست‌های ETF بیت‌کوین اطلاع خواهد داد.

Justin d'Anethan، مدیر توسعه کسب‌وکار APAC در سازنده بازار ارز دیجیتال Keyrock، اظهار داشت: "در سطح کلان چیز زیادی وجود ندارد که ما را به این باور برساند که این چیزی جز یک پدیده رمز ارز نیست."

وی همچنین افزود که اخبار اخیر تایید اسامی دلالانی که از عملیات BTC پشتیبانی خواهند کرد، از جمله Jane Street، JP Morgan و Cantor Fitzgerald، توسط Blackrock، Fidelity و سایر متقاضیان ETF بیت‌کوین، روایت موجود مبنی بر اینکه ETF ها اینجا هستند و به زودی در دسترس خواهند بود را تقویت می‌کند.

Markus Thielen، مدیر تحقیق Matrixport، پیشنهاد کرد که بیت‌کوین می‌تواند تا پایان این هفته به بالای ۵۰،۰۰۰ دلار برسد.

Thielen اظهار داشت که اگرچه در Tether افزایش فعالیت‌های چاپ پول وجود نداشته است. این نشان   ‌دهنده ورود ارزهای دیجیتال از فیات است و قیمت‌های صعودی می‌تواند نشان‌دهنده عدم وجود فروشندگان در بازار باشد که می‌تواند منجر به قیمت‌های بالاتر شود.

Joe Caselin، مدیر بازاریابی شرکتی در صرافی ارز دیجیتال BIT مستقر در سیشل، خوش‌بینی خود را نسبت به چشم‌انداز بیت‌کوین ابراز کرد و گفت که بیت‌کوین می‌تواند علیرغم ساختار "خرید شایعه، فروش خبر" مرتبط با انتظار تایید ETF ها، همچنان صعودی باشد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با قیمت ۴۵۳۰۰ دلار معامله می‌شد.

❗️این خبر صرفاً برای اطلاع رسانی به شما تریدرهای عزیز منتشر شده است. لذا تاکید میکنیم که آن را به عنوان یک توصیه سرمایه‌گذاری در نظر نگیرید.

👈 خرید و معامله بیت کوین با ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه