تایید ETF بیت کوین: آیا نوبت ETF XRP است؟

تایید ETF بیت کوین: آیا نوبت ETF XRP است؟

5 ماه پیش 3K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ به نقل از Coin Edition، با تأیید ETF بیت کوین توسط SEC، احتمال تأیید ETF های ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله ETF XRP، افزایش یافته است.

  • جامعه طرفداران ارز دیجیتال XRP انتظار دارند که یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) برای XRP راه اندازی شود. این انتظار با تأیید ETF بیت کوین توسط SEC تقویت شده است.
  • تحلیلگر بلومبرگ جیمز سویفرت ادعا می کند که ETF XRP به دلیل مشکلات حقوقی کمتر احتمال دارد در سال 2024 اتفاق بیفتد.
  • استیو مک لورگ ، یکی از بنیانگذاران والکری فاندز ، اخیراً اظهار داشت که راه اندازی ETF XRP و ETH پس از تأیید ETF بیت کوین انجام خواهد شد.

جامعه طرفداران ارزهای دیجیتال انتظار دارند که یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) برای XRP راه اندازی شود. این انتظار با تأیید ETF بیت کوین توسط SEC تقویت شده است. تأیید ETF بیت کوین توسط SEC نشان می دهد که SEC به تدریج در حال پذیرش ارزهای دیجیتال است. این موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد انتظار داشته باشند که SEC ETF های ارزهای دیجیتال دیگری را نیز تأیید کند، از جمله ETF XRP.

با وجود انتظار جامعه ارزهای رمزنگاری شده برای راه اندازی ETF XRP، جیمز سویفرت، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، معتقد است که احتمال تأیید ETF XRP در سال 2024 بسیار کم است. این به دلیل موانع نظارتی مداوم است که ریپل با آن روبرو است؛ ریپل در حال حاضر در یک پرونده حقوقی با SEC است که در مورد اینکه آیا XRP یک اوراق بهادار است یا خیر، اختلاف نظر دارد. اگر ریپل در این پرونده پیروز شود، این امر می تواند به تأیید ETF XRP کمک کند. با این حال، اگر ریپل در این پرونده شکست بخورد، این امر میتواند تأیید ETF XRP را دشوارتر کند. در نهایت، اینکه آیا ETF XRP در سال 2024 تأیید می شود یا خیر، به تصمیم SEC بستگی دارد. با این حال، تأیید ETF بیت کوین توسط SEC نشان می دهد که SEC در حال بازنگری نگرش خود نسبت به ارزهای دیجیتال است. این امر می تواند به تأیید ETF XRP در آینده کمک کند.

جیمز سویفرت، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، در مصاحبه اخیر خود، بینش هایی را در مورد چالش هایی که ریپل در زمینه کسب مجوز نظارتی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای معرفی یک ETF با آن روبرو خواهد شد، به اشتراک گذاشت. وی گفت:

من به همه گفته‌ام که به نظر من بیت کوین و اتریوم دو ارز دیجیتالی هستند که بیشترین احتمال تأیید ETF را دارند. (این به دلیل محبوبیت و پذیرش گسترده این دو ارز دیجیتال است.) اگر SEC تصمیم بگیرد که ETF های ارزهای دیجیتال را تأیید کند، احتمالاً ابتدا ETF هایی را برای بیت کوین و اتریوم تأیید خواهد. کرد. (این به این دلیل است که این دو ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات و ارزش بازار، بزرگترین ارزهای دیجیتال هستند.) احتمال تأیید ETF XRP بسیار کم است. مگر اینکه پرونده دادگاه به طور کامل رسیدگی شود. در حال حاضر آنها هنوز در دادگاه به چالش کشیده می‌شوند...

👈 خرید و معامله بیتکوین با ثبت نام در بروکر آلپاری

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه