صندوق ETF بیت کوین باعث افزایش ۱۶۵ درصدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ میشود - Standard Chartered

صندوق ETF بیت کوین باعث افزایش ۱۶۵ درصدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ میشود - Standard Chartered

7 ماه پیش 3K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش cointelegraph.com، استراتژی‌های شوک عرضه بیت کوین جای خود را به تبلیغات ETF در Standard Chartered برای پیش بینی قیمت جدید بیت کوین با قیمت 100000 دلار دادند.

قیمت بیت کوین (BTC) ممکن است ظرف یک سال به 100000 دلار برسد، زیرا صندوقهای قابل معامله در بورس (ETF) زودتر از حد انتظار راه اندازی میشوند. این مطلب را استاندارد چارترد در یادداشت تحقیقاتی خود در تاریخ 28 نوامبر بیان کرد که توسط منابعی مانند Business Insider نقل شده است. این غول بانکی بر اهداف قیمت صعودی BTC خود تاکید کرد.

استاندارد چارترد همچنان انتظار دارد که قیمت بیتکوین به شش رقم برسد

به لطف احتمال تأیید ETF های قیمت نقطه ای بیت کوین توسط ایالات متحده، BTC/USD میتواند طی 12 ماه آینده تقریباً سه برابر قیمت فعلی خود یعنی 37700 دلار افزایش یابد.

جف کنریک، رئیس تحقیقات EM FX Research، West و Crypto Research در استاندارد چارترد، نوشت: "ما اکنون انتظار داریم که افزایش قیمت بیشتری قبل از نصف شدن رخ دهد، به خصوص از طریق معرفی زودتر از حد انتظار ETF های نقطه ای ایالات متحده. "

"این نشان میدهد که خطر رسیدن به سطح 100000 دلاری قبل از پایان سال 2024 وجود دارد."

این رقم همچنان چشم انداز خوش بینانه غول بانکداری مصرف کننده در مورد چگونگی رشد بیت کوین در سالهای آینده است.

در ماه ژوئیه، تحقیقات انجام شده نشان داد که کاهش در دسترس بودن عرضه BTC دلیلی برای باور به این است که قیمت‌های بسیار بالاتری در آینده وجود دارد. به طور خاص، کنریک در آن زمان گفت که ۵۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۳ میلادی در دسترس خواهد بود.

او همچنین پیشنهاد کرد که ماینرها با افزایش نرخ هش ریت و کاهش 50 درصدی BTC کسب شده در هر بلوک به نصف، ماینرها شروع به احتکار بیشتر سهام BTC خود کنند.

او خلاصه کرد: «افزایش سودآوری ماینرها به ازای هر BTC (بیت کوین) استخراج شده به این معنی است که آنها می توانند در عین حفظ جریان نقدی، کاهش عرضه خالص بیت کوین و بالا بردن قیمت بیت کوین، فروش کمتری داشته باشند.

صندوق قابل معامله بیت کوین: شمارش معکوس هفته ها

روایت ETF این ماه به شدت در کانون توجه قرار دارد، زیرا حق بیمه قراردادهای مشتقه افزایش یافته است و هیاهوی اطراف تأیید احتمالی در ژانویه افزایش یافته است.

مسیر قیمت بیت کوین نسبت به اخبار مرتبط حساس بوده است. اوایل ماه نوامبر، بازار به سرعت به دلیل پیش بینی تایید احتمالی از سوی رگولاتورهای ایالات متحده قبل از January window (از اول تا ۳۱ ژانویه) افزایش یافت.

در همان زمان، نگرانی‌ها در مورد فروش سرمایه‌گذاران بزرگ‌حجم پس از روشن شدن وضعیت وجود دارد - که این امر می‌تواند یک رویداد " شایعه را بخر، خبر را بفروش" را تشکیل دهد که ممکن است سرمایه‌گذاران متاخر را دچار ضرر کند.

👈 ثبت نام در صرافی MEXC

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه