شناسایی سیگنال طلایی بیت کوین توسط معامله‌گر افسانه‌ای، پیتر برانت

شناسایی سیگنال طلایی بیت کوین توسط معامله‌گر افسانه‌ای، پیتر برانت

6 روز پیش 755 بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از UToday، پیتر برانت، معامله‌گر با سابقه‌ کالاهای اساسی، به تازگی اعلام کرده که یک سیگنال خرید کوتاه‌مدت برای بیت‌کوین پیدا کرده است.

برانت در حساب کاربری‌اش در شبکه‌ اجتماعی X نوشته است: «الگوی شکل‌گرفته در نمودار بیت‌کوین، چیزی است که من آن را "فوت شات (جمعه)" می‌نامم. (منظور از جمعه، یک الگوی تکنیکی خاص در نمودار قیمت است، نه لزوما روز جمعه.) این یک سیگنال خرید کوتاه‌مدت است.

الگوی شکل‌گرفته در نمودار بیت‌کوین، چیزی است که من آن را "فوت شات (جمعه)" می‌نامم.

پیتر برانت (PeterLBrandt@)، ۶ جولای ۲۰۲۴

یک تریدر کامودیتی، اشاره کرده که افت اخیر بیت‌کوین، بزرگترین ریزش در کل چرخه صعودی است که از دسامبر ۲۰۲۲ آغاز شده است.

روز جمعه، بزرگترین ارز دیجیتال به دلیل دو اتفاق مهم، یعنی بازپرداخت‌های عظیم از صرافی Mt. Gox و فروش‌های قابل توجه از طرف دولت‌ها، تا قیمت ۵۳,۹۱۷ دلار سقوط کرد. این افت شدید، یک اصلاح ۲۷ درصدی را نشان می‌دهد. این رقم به طور قابل توجهی بالاتر از اصلاح ۲۱.۹ درصدی است که بیت‌کوین در سه ماهه سوم ۲۰۲۳ تجربه کرد، زمانی که قیمت از ۳۱,۸۶۲ دلار به ۲۴,۹۰۰ دلار سقوط کرد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده، آدام بک، یکی از بنیان‌گذاران شرکت بلاک‌ استریم، اخیرا با اشاره به چرخه‌های صعودی قبلی که با اصلاحات قیمتی قابل توجهی همراه بوده‌اند، شدت افت اخیر قیمت بیت‌کوین را کم ‌اهمیت جلوه داده است.

برانت پیش‌تر گفته بود که قیمت بیت‌کوین می‌تواند در طول این چرخه تا سقف ۱۵۰ هزار دلار افزایش یابد. این هدف قیمتی همچنین بارها توسط تام لی، از مؤسسه فاندسترات، تکرار شده است. با این حال، برنت معتقد است که رسیدن به چنین هدف نجومی‌ای تنها در سال ۲۰۲۵ و نه امسال امکان‌پذیر خواهد بود.

بر اساس چرخه‌های رونق قبلی، برندت باور دارد که بازار در آگوست ۲۰۲۵ به اوج خود خواهد رسید.

طبق داده‌های کوین‌گکو، بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۵۷,۴۷۸ دلار معامله می‌شود، این بعد از آن است که خریداران توانستند بخشی از افت قیمت را جبران کنند.

👈 خرید و معامله بیت کوین در صرافی اکسولو

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه