ارزش بازار بیت کوین به بالاترین سطح قیمتی خود رسید، روند صعودی دو رقمی شیبا اینو ادامه دارد.

ارزش بازار بیت کوین به بالاترین سطح قیمتی خود رسید، روند صعودی دو رقمی شیبا اینو ادامه دارد.

4 ماه پیش 1K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از سایت cryptopotato، سهام بازار بیت کوین ATH جدید را ثبت میکند و روند صعودی دو رقمی شیبا اینو ادامه دارد.

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته همچنان به صعود خود ادامه داد و تنها حدود 1000 دلار با شکستن رکورد قیمتی خود فاصله گرفت. در حالی که چندین ارز دیجیتال بزرگ با حجم بازار بالا نتوانستند افزایش قابل توجهی داشته باشند، شیبا اینو، آی‌سی‌پی و دوج کوین بار دیگر روند صعودی به خود گرفته‌اند.

بیت کوین به رکورد نزدیک می‌شود

رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت ثبت‌ شده در سال 2021 یعنی حدود 69,044 دلار (با توجه به داده‌های CoinGecko) در حال حاضر تقریباً اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. در واقع، قیمت بیت کوین دیروز تنها حدود 1000 دلار با آن قله فاصله داشت.

پس از افزایش قیمت در ابتدای هفته گذشته، که در آن بیت کوین تا روز چهارشنبه بیش از 10,000 دلار افزایش یافت، این ارز دیجیتال در اواخر هفته و به خصوص در آخر هفته روند صعودی خود را متوقف کرد. با این حال، روز دوشنبه با روندی صعودی آغاز شد و بیت کوین از مقاومت 62,000 دلاری عبور کرد و صعود قابل توجهی را آغاز کرد.

این روند امروز به اوج خود رسید، زمانی که بیت کوین تا حدود 68,500 دلار صعود کرد و به بالاترین قیمت خود از نوامبر 2021 رسید و تنها حدود 500 دلار با شکستن رکورد فاصله داشت. اگرچه بیت کوین نتوانست در مقابل دلار رکورد جدیدی ثبت کند، اما در برابر برخی دیگر از ارزهای فیات بزرگ مانند پوند و یورو موفق به این کار شد.

تا کنون، فروشندگان (کسانی که بر روی کاهش قیمت شرط می‌بندند) موفق شده‌اند رکورد [قیمت بیت‌کوین] به دلار را حفظ کنند و بیت‌کوین اکنون دو هزار دلار پایین‌تر از اوج روزانه خود معامله می‌شود. ارزش کل بازار بیت‌کوین (Market Cap) که یک رکورد جدید را ثبت کرد، در حال حاضر بالای ۱.۳ تریلیون دلار است، در حالی که حاکمیت آن بر ارزهای دیجیتال جایگزین (آلت‌کوین‌ها) همچنان طبق CoinGecko در سطح ۵۰ درصد باقی مانده است.

بیت کوین به رکورد نزدیک می‌شود

حکومت SHIB همچنان ادامه دارد!

چند روز گذشته به سکه‌های میم (meme coin) اختصاص داشت و شیبا اینو (SHIB) در صدر قرار گرفت. روز دوشنبه برای سرمایه‌گذاران SHIB ناامید کننده نبود، زیرا دومین دارایی بزرگ در این گروه، بار دیگر جهش قابل توجهی را تجربه کرد. در مقیاس روزانه، ارزش SHIB بیش از 40 درصد دیگر افزایش یافته و در حال حاضر نزدیک به 0.00004 دلار معامله می‌شود.

ICP دیگر ارز دیجیتال قابل توجه در میان آلت‌کوین‌های با ارزش بازار بالا است که با رشد 21 درصدی همراه بوده است. پولکادات (DOT) و دوج‌کوین (DOGE) نیز حدود 6 تا 7 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.

اتریوم (ETH) نیز در اوایل امروز به بالاترین سطح چند ساله خود، یعنی حدود 3700 دلار دست یافت. سایر آلت‌کوین‌های با ارزش بازار بالا کمی عقب‌نشینی کرده‌اند که پیشرو آن کاردانو (ADA) با کاهش 4 درصدی است.

با این حال، طبق CoinGecko، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار در بیش از دو سال گذشته، از 2.6 تریلیون دلار فراتر رفته است.

وضعیت نمادها در بازار ارز دیجیتال

👈 با ثبت نام در صرافی بینگ ایکس، فرصت‌های معاملاتی بی‌نظیر بیت کوین و شیبا اینو را از دست ندهید.

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه