لوگوی چراغ

بیت‌کوین در آستانه رسیدن به رکوردهای تاریخی؛ کارشناسان ۸۲ هزار دلار را پیش‌بینی میکنند!

0 دیدگاه
بیت‌کوین در آستانه رسیدن به رکوردهای تاریخی؛ کارشناسان ۸۲ هزار دلار را پیش‌بینی میکنند!

به گزارش کوین مارکت کپ، بیت‌کوین در آستانه رسیدن به رکوردهای تاریخی: کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند BTC به قیمت جدید ۸۲ هزار دلار خواهد رسید.

بر اساس تحلیل کارشناسان بازار، بیت‌کوین با نوسانات قیمتی اخیر خود به طرز چشمگیری جلب توجه کرده است. کاپیتان فایبیک، چهره سرشناس در حوزه تحلیل ارزهای دیجیتال، به تازگی بینش‌هایی را در مورد نمودار قیمتی بیت‌کوین (BTC) به اشتراک گذاشته است، به خصوص در رابطه با قراردادهای آتی بیت‌کوین در بورس کالای شیکاگو (CME). او به یک شکاف قابل توجه در قراردادهای آتی CME در سطح ۶۳.۸ هزار دلار اشاره کرد و پیش‌بینی کرد که یک فشار صعودی به سمت بالاترین قیمت تاریخی (ATH) جدیدی در حدود ۸۲ هزار دلار وجود خواهد داشت. این تحلیل به دلیل الگوهای تکنیکالی مشاهده شده و تأثیراتی که بر حرکات قیمتی آینده دارد، جلب توجه می‌کند.

نمودار قیمتی بیتکوین

نمودار قیمتی که مورد تحلیل قرار گرفته است، از یک محور افقی برای نمایش زمان از ۶ فوریه تا اوایل ماه مه و یک محور عمودی برای قیمت به دلار استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد تمرکز این نمودار بر قیمت‌های پایانی است و به سمت یک نمودار خطی یا ناحیه‌ای به جای جزئیات الگوهای کندل استیک متمایل است. این ساده‌سازی، حرکات گسترده‌تر را در طول زمان برجسته می‌کند، که برای درک احساسات بازار کلیدی است.

👈 با ثبت نام در بروکر IFC Markets با تخفیف، به دنیای هیجان انگیز معاملات بیتکوین بپیوندید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *