لوگوی چراغ

مرحله حیاتی بیت کوین برای معامله‌گران: پیش فروش ارز دیجیتال هوش مصنوعی هیجان را برمی‌انگیزد!

0 دیدگاه
مرحله حیاتی بیت کوین برای معامله‌گران: پیش فروش ارز دیجیتال هوش مصنوعی هیجان را برمی‌انگیزد!

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از BitcoinWorld، معامله‌گران ارزهای دیجیتال که بیت‌کوین (BTC) دارند، سال قابل توجهی را پشت سرگذاشته‌اند. گرچه بیت‌کوین امسال ۲۱ درصد کاهش یافت، با تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، در مورد صندوق‌های قابل معامله بیت‌کوین (ETF)، ۱۳ درصد بهبود پیدا کرده است. برای دارندگان بیت‌کوین و معامله‌گران ارزهای دیجیتال، احتمال کسب سود بیشتر وجود دارد، چرا که این ارز دیجیتال اکنون در فازی قرار دارد که می‌تواند قیمت‌های بالاتری را به همراه داشته باشد.

در همین حال، InQubeta (QUBE)، یک ارز دیجیتال پرقدرت مرتبط با هوش مصنوعی، رشد قابل توجهی داشته و هیجان زیادی را در مورد پتانسیل این پلتفرم ایجاد کرده است. دلیل این هیجان، رشد پیش‌فروش توکن QUBE است که همچنان با ثبت دستاوردهای جدید، اعداد قابل توجهی را به خود اختصاص می‌دهد. این عملکرد به آن لقب «بهترین سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال برای ۲۰۲۴» را داده است.

بیایید در حالی که فاز حیاتی بیت‌کوین را بررسی می‌کنیم، به علل هیجان سرمایه‌گذاران نسبت به پیش‌فروش InQubeta بپردازیم.

پیش‌فروش فوق‌العاده InQubeta، انتظار برای سودهای نجومی را دامن می‌زند

با آغاز پیش‌فروش InQubeta، پلتفرم به دلیل ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در هوش مصنوعی از طریق NFTهای مبتنی بر سهام، ناگهان با موج عظیمی از علاقه سرمایه‌گذاران مواجه شد. InQubeta اولین پلتفرمی است که این امکان را برای سرمایه‌گذاران خرد فراهم می‌کند تا با تخفیف قابل توجه (۰.۰۲۲۴ دلار) در بخش پررونق هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کنند. این موضوع همان‌طور که در رویداد ICO ارز دیجیتال مشهود بود، با استقبال گسترده سرمایه‌گذاران روبرو شد.

سرمایه‌گذارانی که از ابتدا در پیش‌فروش مشارکت کرده‌اند، تاکنون بیش از ۲۲۰ درصد بازگشت سرمایه داشته‌اند. InQubeta به‌تازگی به دلیل پیش‌بینی دارندگان QUBE از راه‌اندازی قریب‌الوقوع توکن در صرافی‌ها با قیمت ۰.۰۳۰۸ دلار، شاهد افزایش قابل توجه فعالیت‌های اجتماعی بوده است. این به معنای سود ۳۷ درصدی دیگر برای سرمایه‌گذاران پیش‌فروش است و InQubeta را به بهترین سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال برای کسب سود مستمر تبدیل می‌کند.

هیجان ناشی از راه‌اندازی آینده پلتفرم، منجر به خرید بیش از حد در ICO ارز دیجیتال و فروش بیش از ۷۴۰ میلیون توکن شده است. این فروش رکوردشکن بیش از ۸.۶ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده است که به InQubeta امکان می‌دهد چندین برنامه رشد آینده‌نگر را در نقشه راه خود عملی کند. تیم توسعه InQubeta قصد دارد با راه‌اندازی قابلیت گسترش چند زنجیره‌ای، گام مهمی برای افزایش دسترسی و رشد پلتفرم بردارد.

تحلیلگران و متخصصان صنعت، پیش‌بینی‌هایی را به اشتراک گذاشته‌اند که ارزش QUBE را تا پایان دهه، صد برابر قیمت راه‌اندازی آن تخمین می‌زند. خوش‌بینی آن‌ها با پتانسیل InQubeta برای دستیابی به پذیرش گسترده پشتیبانی می‌شود. با توجه به افزایش علاقه موسسات به بازار ارزهای دیجیتال که با تأثیر ETFها بر قیمت رمزارزها به وجود آمده، InQubeta می‌تواند امسال سودهای انفجاری به همراه داشته باشد.

تحولات اخیر بیت کوین، سرآغاز روندی سرنوشت‌ساز برای معامله‌گران

اکنون که بیت کوین به آرامی از سقوط شوکه‌کننده ماه ژانویه خود در حال بهبود است، سرمایه‌گذاران مشتاق‌اند تا شاهد بازگشت آن به قیمت‌های قبلی باشند. خوشبختانه برای آن‌ها، بیت کوین در فازی قرار دارد که برای افزایش احتمالی به سطوح جدید، اهمیت زیادی دارد.

دیگر بر کسی پوشیده نیست که تصمیم SEC در مورد صندوق‌های قابل معامله بیت‌کوین (ETF) سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین را برای سرمایه‌گذاران بسیار آسان کرده است و انتظار می‌رود، این تصمیم تاثیر مثبتی بر قیمت بیت‌کوین و کل بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد.

رویداد هاوینگ پیش روی بیت‌کوین که برای آوریل امسال برنامه‌ریزی شده نیز در افزایش قیمت بیت‌کوین نقش دارد. به گفته تحلیلگران، این رویداد می‌تواند جرقه‌ی افزایش قیمت بیت‌کوین فراتر از رکوردهای گذشته را بزند و الگوی قیمت اخیر این موضوع را تأیید می‌کند. قیمت بیت‌کوین به تازگی از ۱٪ در اندیکاتور باندهای بولینگر صعود کرده است. این یک پیشرفت مثبت برای بیت‌کوین است و با در نظر گرفتن سایر پیش‌بینی‌های قبلی، نشان‌دهنده‌ی یک روند صعودی احتمالی است. معامله‌گران باید آماده‌ی استفاده از این فرصت باشند.

سخن آخر

با رشد بیت‌کوین، معامله‌گران می‌توانند در صورت موقعیت‌یابی صحیح، میلیون‌ها دلار درآمد کسب کنند. رویدادهای پیرامون عملکرد اخیر بیت‌کوین، دلالت بر قیمت‌های صعودی دارند. در همین حال، تاثیر صندوق‌های قابل معامله بر قیمت ارزهای دیجیتال، عملکرد ارزهای دیجیتال از جمله InQubeta را تقویت کرده است. پیش‌فروش این توکن با موفقیت چندین نقطه عطف را پشت سر گذاشته و توکن QUBE با افزایش ۲۲۰ درصدی، عملکرد رشد اولیه فوق‌العاده‌ای را نشان داده است. سرمایه‌گذاران با هیجان منتظرند ببینند پیش‌فروش در حال انجام به کجا ختم می‌شود. سرمایه‌گذاران علاقه‌مند می‌توانند QUBE را با ۱۵ درصد جایزه برای هر خرید، خریداری کنند.

👈 خرید و معامله بیت کوین با ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *