هشدار مهم! نات کوینهای منتقل نشده سوزانده میشوند!

هشدار مهم! نات کوینهای منتقل نشده سوزانده میشوند!

17 روز پیش 4K بازدید 4 دیدگاه

به گزارش مجله خبری چراغ، نات کوین (Notcoin)، نامی آشناست که در طی هفته‌های اخیر در دنیای پر هیاهوی ارزهای دیجیتال طنین‌اندازی میکند. این میم کوین جدید، به ویژه در میان کاربران ایرانی و تلگرام، به عنوان راهی برای کسب درآمد سریع و آسان مطرح است. اما به تازگی، کانال رسمی NotCoin اعلام کرده است که 10 روز دیگر فرصت دارید تا نات کوین‌های خود را به کیف پول یا به پلتفرم استیکینگ منتقل کنید. دقت نمایید که هشدار سوختن نات کوینهای منتقل نشده جدی است و در صورت عدم انتقال نات کوین‌های منتقل نشده خود، پس از 10 روز، نات کوینهای شما سوزانده می‌شوند و حساب شما به صفر می‌رسد! البته نات کوین‌هایی که در حال حاضر در پلتفرم استیکینگ قرار دارند، از این موضوع مستثنی هستند و سوزانده نمی‌شوند.

تا سوختن نات کوینهای منتقل نشده‌ فقط 10 روز فرصت باقی است!

تا سوختن نات کوینهای منتقل نشده‌ فقط 10 روز باقی است! کاربران در این فرصت محدود برای انتقال توکن‌هایشان باید اقدام نمایند. برای انتقال نات کوین‌ها به کیف پول یا پلتفرم استیکینگ، به وب‌سایت NotCoin یا کانال رسمی NotCoin مراجعه کنید. بدیهی است که نات کوین‌های منتقل نشده پس از 10 روز برای همیشه از بین می‌روند. این در حالی است سود حاصل از استیکینگ نات کوینها می‌تواند ارزش سرمایه شما را افزایش دهد. پس اگر هنوز نات کوین‌های خود را منتقل نکرده‌اید، همین امروز برای انجام این کار اقدام کنید.

❗️ توجه: برای انتقال نات کوین‌ها به هیچ‌کس آدرس کیف پول یا اطلاعات حساب خود را ندهید.

پیش از این هم تیم توسعه‌دهنده نات کوین، در یک بیانیه رسمی، پایان دوره استخراج این ارز دیجیتال را اعلام کرد. بر اساس این اعلامیه، از تاریخ 1 آوریل 2024 (13 فروردین 1403) به بعد، امکان استخراج نات کوین از بین رفت. البته کاربران اکنون می‌توانند از طریق روش‌های زیر نات کوین کسب کنند:

  • خرید: نات کوین در حال حاضر در صرافی‌های غیرمتمرکز مانند Uniswap و MEXC قابل خرید و فروش است.
  • استیکینگ: کاربران می‌توانند نات کوین‌های خود را استیک کرده و در ازای آن سود دریافت کنند.
  • ایردراپ: احتمال برگزاری ایردراپ‌های نات کوین در آینده وجود دارد.

نات کوین چیست؟

نات کوین، یک بازی کوچک در دنیای پیام‌رسان تلگرام است که به کاربران امکان می‌دهد با کلیک‌های ساده روی صفحه گوشی، ارز Notcoin به دست آورند. شاید در نگاه اول، این بازی شبیه به استخراج ارزهای دیجیتال واقعی به نظر برسد، اما در واقع نات کوین در حال حاضر فقط یک واحد پولی درون بازی است و ارزش واقعی در دنیای خارج ندارد. دلیل این موضوع، عدم راه‌اندازی نات کوین بر روی یک بلاک‌چین است. به عبارت دیگر، توکن‌هایی که شما در این بازی به دست می‌آورید، هنوز بر روی هیچ بلاک‌چینی ثبت نشده و به معنای واقعی ارز دیجیتال محسوب نمی‌شوند. توسعه‌دهنده نات کوین، تیم Open Builders است، اما بنیاد شبکه‌های باز (TON) از این میم کوین حمایت می‌کند.

جالب است بدانید که بنیاد TON در ابتدا توسط توسعه‌دهندگان تلگرام راه‌اندازی شد. اما در سال ۲۰۲۰ به دلیل مسائل نظارتی و قانونی، این تیم مجبور به ترک بنیاد شدند. با وجود ظاهر ساده نات کوین، این بازی به لطف شبکه اجتماعی تلگرام به سرعت توانست محبوب شود. هر کاربری می‌تواند بدون نیاز به ایجاد کیف پول دیجیتال یا ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال، به سادگی و در کسری از ثانیه به کسب رایگان Notcoin بپردازد. علاوه بر این، مکانیزم جذاب بازی باعث شد تا کاربران از تکراری بودن کلیک کردن خسته نشوند و با هیجان و اشتیاق به این کار ادامه دهند.

👈 خرید و فروش مطمین ارز دیجیتال در صرافی بینگ ایکس

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” هشدار مهم! نات کوینهای منتقل نشده سوزانده میشوند! ”با ما در میان بگذارید.

دیدگاه های شما | 4 دیدگاه

ساسان زند

17 روز پیش

باسلام اینایی که به طورناگهانی ازروی صفحه پریده باید چکارکنن

کامران

8 روز پیش

سلام کسی اطلاع داره من امروز انتقال دادم هنو به ولت نرفته اگه فردام نره میسوزه یا فقط داخل تلگرام میسوزن

کامران

8 روز پیش

سلام کسی اطلاع داره من امروز انتقال دادم هنو به ولت نرفته اگه فردام نره میسوزه یا فقط داخل تلگرام میسوزه

حسین

7 روز پیش

دیروز نات کوین هام پرید ۵۰۰ هزار تا داشتم کاری می توانم بکنم