لوگوی چراغ

رکوردشکنی پیاپی دوج کوین، ارز دیجیتال محبوب ایلان ماسک! آیا صعود ادامه دارد؟

0 دیدگاه
رکوردشکنی پیاپی دوج کوین، ارز دیجیتال محبوب ایلان ماسک

به گزارش کوین مارکت کپ، دوج کوین، ارز دیجیتال مورد علاقه ایلان ماسک، رکوردهای پیاپی را پشت سر میگذارد! اما آیا این روند صعودی ادامه خواهد داشت؟ تحلیلها چه میگویند؟

در حالی که بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو، به تدریج به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی ۶۹ هزار دلار نزدیک میشود، روز گذشته از مرز ۶۴ هزار دلار عبور کرد. این رشد بیت کوین باعث تحرک سایر آلت کوینها از جمله توکنهای میم شد. در این میان دوج کوین، بزرگترین توکن میم، رکوردهای جدیدی را ثبت کرد.

در حال حاضر، دوج کوین به بالاترین سطح خود از نوامبر ۲۰۲۲ رسیده است؛ به طوری که دیروز تا ۰.۱۲ دلار افزایش یافت و در ۷ روز گذشته بیش از ۴۵ درصد رشد کرده است. قیمت دوج کوین اکنون ۰.۱۲۷ دلار است و این امر آن را به یکی از ارزهای دیجیتال با بیشترین سود تبدیل کرده است.

در حالی که دوج کوین از نظر قیمت نقدی رکورد جدیدی ثبت کرد، رکورد دیگری از معاملات آتی به دست آمد. در حال حاضر، حجم موقعیت های باز در معاملات آتی دوج کوین از روز چهارشنبه بیش از ۵۴ درصد افزایش یافته و رکورد ۱ میلیارد دلاری را شکسته است.

تحلیلگران با ارزیابی افزایش موقعیت های باز، اظهار داشتند که این وضعیت به معنای ورود پول جدید یا اضافی به بازار است. علاوه بر این، تحلیلگران اشاره کردند که ۷۰ درصد از سرمایه گذاران در دوج کوین موقعیت لانگ (خرید) داشته اند و گفتند: “این نشان میدهد که سرمایه گذاران انتظار دارند قیمت دوج کوین بیشتر افزایش یابد.”

تحلیلگران همچنین خاطرنشان کردند که شاخص قدرت نسبی دوج کوین (RSI) به سطح “خرید بیش از حد” رسیده است و گفتند: “این ممکن است به معنای احتمال تغییر روند در دوره آتی باشد.”

رکورد شکنی قیمت دوج کوین

❌سلب مسئولیت: این یک توصیه سرمایه‌گذاری نیست.

👈خرید و معامله دوج کوین با ثبت نام در صرافی MEXC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *