لوگوی چراغ

قیمت دوج کوین پس از اعلامیه شرکتی ایلان ماسک افزایش یافت. چه اتفاقی می‌افتد؟

0 دیدگاه
قیمت دوج کوین پس از اعلامیه شرکتی ایلان ماسک افزایش یافت.

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از BH NEWS، دوج کوین، محبوب‌ترین ارز دیجیتال مبتنی بر میم، پس از اعلامیه مهمی که توسط شرکتی که اخیراً توسط ثروتمندترین فرد جهان، ایلان ماسک، خریداری شد، با افزایش 9 درصدی قیمت مواجه شد. قیمت دوج کوین به سرعت تا 0.090 دلار افزایش یافت و سپس با افزایش 9 درصدی به 0.08580 دلار رسید که از حدود 0.079 دلار افزایش یافته بود.

این افزایش قیمت به دلیل اعلام حساب جدید «X Payment» در برنامه این شرکت بود که منجر به افزایش باورنکردنی 245 درصدی حجم معاملات دوج کوین شد و از 1.1 میلیارد دلار فراتر رفت. در حالی که حجم بازار کلی برای این میم کوین تقریباً 8 درصد رشد کرد و به حدود 12 میلیارد دلار رسید.

دوج کوین با وجود رکود کلی بازار در هفته گذشته توانست 4.29 درصد رشد کند و مورد استقبال سرمایه گذاران بازار قرار گرفت. قیمت میم کوینها به دلیل تاثیر اخبار نوسانات زیادی داشته و توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

افزایش ناگهانی قیمت دوج کوین به نظر میرسد که به اعلامیه اخیر شرکت ماسک مرتبط باشد که نشان دهنده نوآوریهای آینده فناوری مالی است که بر راه حلهای پرداخت کاربر پسند و ایمن تمرکز دارد که هدف آنها افزایش کارایی تراکنشها و ساده سازی فرآیندها است.

این توسعه، بحثها در مورد ادغام دوج کوین در سیستمهای پرداخت را دوباره شعله ور کرده است. اما هنوز هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد. نفوذ تاریخی ماسک در فضای رمزنگاری و مالکیت شرکت، بحث در مورد اینکه دوج کوین ممکن است بخشی از این سیستمهای پرداخت باشد را تقویت میکند.

علاوه بر این، طبق گزارشی که در Coin Edition منتشر شده است، دوج کوین در تاریخ 20 ژانویه اولین «صلیب طلایی MACD» را نیز تجربه کرده است. این یک سیگنال تکنیکال مثبت است و نشان میدهد دوج کوین ممکن است در حال حاضر آماده یک روند صعودی طولانی باشد.

در مجموع، این عوامل نشان می‌دهند که دوج کوین در حال حاضر در وضعیت مطلوبی قرار دارد و احتمال افزایش قیمت آن در آینده وجود دارد.

👈خرید و معامله دوج کوین با ثبت نام در صرافی مکسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *