جهش دوج کوین در دهمین سالگرد تولدش!

جهش دوج کوین در دهمین سالگرد تولدش!

6 ماه پیش 959 بازدید 0 دیدگاه

به گزارش Coinmarketcap، تحلیلگر دوج‌کوین، Crypto Daily Trade Signals، به یک پیشرفت قابل توجه در نمودار ارز دیجیتال محبوب مبتنی بر ارز دیجیتال میم کوین (Memecoin) با نماد اختصاری MEME، اشاره کرده است. دوج‌کوین با موفقیت مقاومت 0.09 سنتی را به حمایت تبدیل کرده است و زمینه را برای افزایش بالقوه تا 0.20 سنت دلار فراهم کرد.

جهش دوج کوین در دهمین سالگرد تولدش

این تحلیلگر بر جنبه فنی این تغییر تاکید میکند و نشان می‌دهد که هدف بعدی برای دوج‌کوین 0.16 دلار است، با چشم‌اندازی جاه‌طلبانه برای رسیدن به 0.20 دلار. این حرکت استراتژیک برای شکستن سطوح مقاومت، روایت صعودی را به پویایی بازار فعلی دوج‌کوین اضافه می‌کند.

بررسی دقیق‌تر نمودار ماهانه دوج‌کوین، یک الگوی جذاب را نشان می‌دهد: تشکیل قریب‌الوقوع یک صلیب صعودی در شاخص MACD (Moving Average Convergence Divergence). از نظر تاریخی، چنین رویدادهای صلیب صعودی MACD، پیش درآمد افزایش‌های قابل توجه در ارزش دوج‌کوین بوده‌اند که از 62 برابر تا 370 برابر در گذشته متغیر بود.

جهش دوج کوین در دهمین سالگرد تولدش

اخبار روزانه معاملات رمزارزها، به بر رویش MACD در آینده تاکید میکند و باعث گمانه‌زنی در مورد بزرگی مسیر صعودی بعدی Dogecoin می‌شود.

افزایش اخیر قیمت Dogecoin، با افزایش 16.29 درصدی در 24 ساعت گذشته و 25 درصد در هفت روز گذشته، به جشن تولد دهمین سالگرد دوج کوین نسبت داده می‌شود. این نقطه عطف توجه عده بسیاری را به خود جلب کرده و به روند Dogecoin در بایننس کمک کرده است.

دوج‌کوین ابتدا به عنوان یک ارز دیجیتالی ساده با نماد شیبا اینو از دوج میم یا Doge (meme) تصور میشد. اما حالا به یک ارز دیجیتال مقاوم و به طور گسترده شناخته شده تبدیل شده است. Dogecoin در دسامبر 2013 توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر ایجاد شد و همچنان با ترکیب منحصر به فرد خود از شوخی و ارتباط بازار، جامعه رمزنگاری را مجذوب خود میکند.

در حالی که علاقه‌مندان به دوج‌کوین مشتاقانه منتظر شکل‌گیری روند صعودی در شاخص MACD هستند، سفر این ارز دیجیتال به سمت 0.20 دلار همچنان یک نقطه کانونی در روایت در حال تکامل این دارایی دیجیتال محبوب الهام‌گرفته از ارز دیجیتال Meme باقی می‌ماند.

👈 معامله دوج کوین در بروکر لایت فارکس

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه