نهنگ خفته اتریوم دوباره بیدار میشود تا ترس از فروش را ایجاد کند!

نهنگ خفته اتریوم دوباره بیدار میشود تا ترس از فروش را ایجاد کند!

6 ماه پیش 1K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش U.Today، نهنگ خفته اتریوم (ETH) پس از بیش از سه سال عدم فعالیت به زندگی بازگشت. بر اساس دیدگاه پلتفرم Lookonchain، نهنگ خفته اتریوم پس از بیش از سه سال غیرفعال بودن دوباره به زندگی برگشته است. این نهنگ خفته در مجموع 5،000 hjvd,l معادل حدود 11.3 میلیون دلار را به کوینبیس (NASDAQ: COIN) واریز کرده است.

معمولاً زمانی که سپرده‌های مرتبط به پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال واریز می‌شوند، اغلب نشانه‌ای از فروش است و این همان چیزی است که این نهنگ در حال انجام آن است. طبق داده‌های بازار، نهنگ اتریوم از اوایل سال 2017، زمانی که قیمت اتریوم هنوز 60 دلار بود، در حال دریافت بودجه بوده است.

آخرین جریان ورودی قابل توجهی که این نهنگ دریافت کرد، حدود سه سال پیش بود که مجموعاً 25398.1 اتریوم را دریافت کرد. با ارزش بازار فعلی 2281.29 دلار برای اتریوم، این صندوق ارزش 57940431.549 دلار دارد.

هنگامی که نهنگ بیدار شد، حداقل دو تراکنش آزمایشی با اتریوم خروجی0.07 و اتریوم ورودی0.067 انجام داد. حرکتی که ممکن است قصد داشته باشد تا تأیید کند که هنوز در بازی حضور دارد. پس از انتقال 5000 اتریوم، این غول اکنون با 20398 اتریوم معادل تقریباً 45.88 میلیون دلار باقی مانده است.

بازگشایی مجدد آدرس‌های خفته اکنون مرسوم است

در حالی که بیدار شدن مجدد آدرس نهنگ اتریوم نشان می‌دهد که کیف پول‌های تأثیرگذار بیشتری در شبکه پنهان هستند، این حرکت به راحتی قابل مشاهده است زیرا سایر ارزهای دیجیتال بزرگ نیز آدرس‌های نهنگ بیدار شده را مشاهده می‌کنند.

همانطور که توسط U.Today قبلاً گزارش شده بود، یک آدرس اتریوم از دوره ICO در اواخر نوامبر بیدار شد و در صرافی Kraken به فروش رسید. در آن زمان، غول 3000 اتریوم را به Kraken برای تصفیه احتمالی ارسال کرد و 5172 اتریوم معادل تقریباً 10.7 میلیون دلار باقی گذاشت.علاوه بر اتریوم، آدرسهای بیت کوین خفته (BTC) نیز در این روند بیداری مجدد و انحلال قرار دارند.

👈 معامله اتریوم در بروکر آلپاری

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه