اپوفایننس، اولین کارگزاری فارکس که به متاورس رفت!

اپوفایننس، اولین کارگزاری فارکس که به متاورس رفت!

5 ماه پیش 4K بازدید 0 دیدگاه

مهارت، ثبات و پشتکار، پیش ‌نیازهای موفقیت هستند، اما کافی نیستند. برای موفقیت در دنیای مدرن، باید خلاق باشید و ایده‌ های جدیدی ارائه دهید. همچنین باید از آخرین فناوریها استفاده کنید. متاورس، دنیای مجازی سه ‌بعدی آنلاین، به سرعت در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم جدید برای کسب ‌و کارها و سازمانها است. اپوفایننس، به عنوان کارگزاری فارکس پیشرو، اخیراً دفتر مجازی خود را در متاورس افتتاح کرد. این حرکت، اپوفایننس را به اولین کارگزاری فارکس تبدیل میکند که در این فضای نوین حضور دارد. حضور بروکر اپوفایننس در متاورس، به معنای ارائه تجارب جدید و معنا دار به مشتریان میباشد. در دفتر متاورس اپوفایننس، مشتریان میتوانند به ویژگیهای جدید و خلاقانه‌ زیادی دست پیدا کنند.

متاورس (Metaverse) چیست؟

متاورس

در رابطه با حضور بروکر Opofinance در متاورس باید بگوییم که متاورس (Metaverse) یک محیط سه‌ بعدی مجازی است که در آینده نزدیک امکان تجربه زندگی مجازی با استفاده از حواس انسانی مانند دید، شنیدن و لمس را فراهم میکند. در این محیط مجازی کاربران میتوانند به صورت مجازی در فعالیتهایی مانند تحصیل، کار و تفریح شرکت کنند. توسعه ‌دهندگان این فناوری آرزو دارند روزی بتوانند دنیایی مجازی ایجاد کنند که در آن کاربران بتوانند بدون محدودیتهای فیزیکی زندگی کنند. امروزه ابزارهایی مانند دستگاه‌ های واقعیت مجازی امکان ورود به این محیط مجازی را فراهم میکنند. هدف نهایی، ساخت یک دنیای مجازی یکپارچه است که در آن واقعیت فیزیکی و مجازی ترکیب شوند. لازم به ذکر است، متاورس هنوز در مراحل اولیه توسعه میباشد. اما پتانسیل زیادی برای تغییر نحوه تعامل افراد با یکدیگر و با کسب و کارها دارد.

متاورس چه مزایایی دارد؟

از جمله مزایای متاورس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تجربه‌ ای جدید و جذاب: متاورس میتواند تجربه ‌ای جدید و جذاب برای افراد فراهم کند. افراد میتوانند در این فضا با یکدیگر تعامل کنند، بازی کنند، یاد بگیرند و کار کنند.
  2. ارتباطات بهبود یافته: متاورس میتواند ارتباطات بین افراد را بهبود بخشد. افراد میتوانند از طریق این فضا با یکدیگر از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.
  3. آموزش و یادگیری آسان‌ تر: آموزش و یادگیری با ورود به دنیای متاورس، قطعاً آسان ‌تر خواهد شد. افراد میتوانند از طریق این فضا به محتوای آموزشی دست یابند و با یکدیگر تعامل کنند و پروژه‌های مشترک انجام دهند. آنها همچنین میتوانند در یادگیری مهارتهای جدید، توسعه خلاقیت و پرورش استعدادهایشان از فضای آنلاین متاورس کمک بگیرند.
  4. تجارت و کسب‌ و کار جدید: متاورس میتواند فرصتهای جدیدی برای تجارت و کسب‌ و کار ایجاد کند. کسب‌ و کارها میتوانند از این فضا برای ارائه محصولات و خدمات جدید استفاده کنند. همچنین موجب بهبود ارتباطات با مشتریان و افزایش فروش خواهد شد. در فضای آنلاین متاورس، امکان ایجاد فروشگاه‌ های مجازی، برگزاری رویدادهای مجازی و ارائه خدمات مشتری مجازی نیز برای کسب ‌و کارها وجود دارد. (بروکر اپوفارکس در متاورس با همین هدف حضور پیدا کرد. در بخشهای بعدی بیشتر در اینباره توضیح خواهیم داد).
  5. سرگرمی و تفریح: متاورس میتواند به افراد در تجربه سرگرمیهای جدید، ایجاد روابط اجتماعی و تعامل با دیگران کمک کند. افراد میتوانند از این فضا برای بازی کردن، تماشای فیلم و سریال، شرکت در کنسرتها و سایر رویدادهای مجازی استفاده کنند.

چرا بروکر اپوفایننس در متاورس حضور پیدا کرد؟

بروکر اپوفایننس در متاورس حضور یافت و طی بیانیه ای اعلام کرد که:

ما پس از درک پتانسیل دنیای متاورس و توانایی آن در ارتباط با مردم از سراسر جهان به روشی فراگیر و تعاملی تصمیم گرفتیم یک دفتر مجازی در آن افتتاح کنیم. اکنون می‌توانیم از راه دور با هم ملاقات، همکاری و یادگیری داشته باشیم. بی صبرانه منتظر استفاده از فرصتهای فوق العاده در این فضای نوین هستیم.

در واقع، Opofinance، به عنوان یک کارگزاری فارکس پیشرو، همواره در تلاش است تا خدمات و محصولات خود را به روز نگه دارد و از آخرین فناوریها استفاده کند. متاورس، به عنوان یک پلتفرم جدید و نوظهور، پتانسیل زیادی برای تغییر نحوه تعامل افراد با یکدیگر و با کسب ‌و کارها دارد. حضور بروکر اپوفایننس در متاورس فرصتی است تا این بروکر بتواند موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در صنعت فارکس تقویت کند. آنها میخواهند وارد نسل جدیدی از بروکرها شوند و تاکید کنند که چگونه جهان در حال تغییر است. حالا زمان آن است که آنها نیز به عنوان یک تیم، دیدگاه خود را برای رسیدن به بالاترین سطوح دنیای مدرن گسترش دهند.

تیم اپوفارکس قصد دارد این کار را با ارائه تجربه ‌ای از امکانات پیشرفته دنیای فناوری در حال تحول به مشتریان انجام دهد. برای انجام این کار، شرکت قبلاً دفتر خود را در پلتفرم The Portals Metaverse ایجاد کرده است. بدین ترتیب، اکنون به عنوان یکی از اولین بروکرهایی به شمار میاید که به مشتریان خدمات مدرن ارائه میدهد. در دفتر متاورس آنها، مشتریان میتوانند به ویژگیهای خلاقانه شگفت ‌انگیزی مانند مشارکت بلادرنگ در جلسات بحث گروهی، پشتیبانی بلادرنگ از مدیر حساب خود و همچنین کلاسهای فارکس تعاملی مجازی دست پیدا کنند.

نحوه بازدید از دفتر مجازی اپوفایننس در متاورس

برای بازدید از دفتر مجازی بروکر اپوفایننس در متاورس و استفاده از خدمات آن ابتدا باید:

۱. وارد سایت اصلی بروکر Opofinance شوید.

۲. مطابق تصویر از بالای صفحه، روی متاورس (Metaverse) و سپس بازدید از دفتر متاورس (Take a tour) کلیک کنید.

ٰبازدید از دفتر مجازی اپوفایننس در متاورس

۳. بعد از کلیک بر روی بازدید از دفتر، باید صبر کنید تا صفحه جدید برایتان لود شود.

۴. حالا میتوانید فضای دفتر را به صورت مجازی ببینید.

۵. دفتر متاورس به صورت یک آفیس است که تبلیغات و انواع حسابها و آپشنهایی که در سایت هست را میتوانید در آن مشاهده نمایید. (برای تجربه بهتر میتوانید از VR برای بازدید از دفتر استفاده کنید).

دفتر مجازی اپوفایننس

۶. آواتار به عنوان نماینده مجازی شما در متاورس اپوفایننس است که به شما کمک میکند تا از بخشهای مختلف دفتر دیدن کنید و فعالیتهایی که میخواهید را در آن انجام دهید. با کلیک بر روی Change Name & Avatar در پایین صفحه، میتوانید آواتار و نام را به دلخواه تغییر دهید.

سخن پایانی

در این مقاله از مجله چراغ، راجع به حضور بروکر اپوفایننس در متاورس صحبت کردیم. گفتیم که متاورس یک فناوری نوظهور با پتانسیل زیاد به منظور تغییر دنیای ما است. با توسعه بیشتر این فناوری، شاهد کاربردهای جدید و متنوعی از متاورس در زمینه‌ های مختلف خواهیم بود. اپوفایننس به عنوان پیشگام صنعت خدمات مالی، چندی است که با ورود به متاورس، سعی در ارائه خدمات مدرن و متفاوت به کاربرانش دارد. این حرکت فوق العاده، به مشتریان کمک میکند تا معاملات خود را به روشی جدید و جذاب انجام دهند. ضمن اینکه ارتباطات خود را بهبود بخشند و با یکدیگر از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. نا گفته نماند که این بروکر فارکسی، علاوه بر دفتر مجازی خود در متاورس، قصد دارد ابزارهای معاملاتی جدید و خاصی را برای این فضا ارائه دهد. به زودی ویژگیهای بیشتری از این دفتر مجازی اعلام خواهند شد.

👈 تجربه معامله در متاورس با ثبت نام در بروکر اپوفایننس

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه