پیش بینی قیمت ۱۹۰۰ دلار برای اتریوم، به دلیل پیش فروش توکن ERC-20 با هدف کسب سود ۲۰ برابری

پیش بینی قیمت ۱۹۰۰ دلار برای اتریوم، به دلیل پیش فروش توکن ERC-20 با هدف کسب سود ۲۰ برابری

5 ماه پیش 3K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ به نقل از CoinPedia News، توکن اتریوم (ETH) هفته سختی را برای دارندگان خود رقم می‌زند. قیمت این توکن در هفته گذشته از اوج ۱۸ ژانویه ۲۵۴۲ دلار آمریکا به قیمت امروز ۲۲۰۷ دلار کاهش یافته است. اکنون برخی از سرمایه‌گذاران شروع به انتقال سرمایه خود به پیش‌فروش توکن ERC-20 جدید کرده‌اند تا سود خود را در این توکن‌ها افزایش دهند، زیرا قیمت ETH به نظر می‌رسد در حال کاهش باشد.

در طول هفته، ارزش توکن‌های اتریوم بیش از ۳۰۰ دلار کاهش یافته است. برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که این روند نزولی ممکن است تا ۱۹۰۰ دلار پایین بیاید که بیش از ۳۰۰ دلار پایین‌تر از قیمت فعلی است.

اگرچه ممکن است این پیش‌بینی محقق نشود، نهنگ‌ها و کوسه‌ها (سرمایه‌گذاران بزرگ) شروع به انتقال سرمایه خود به گزینه‌های دیگر کرده‌اند تا از زیان‌های خود جلوگیری کنند.

دارندگان اتریوم (ETH) به پیش‌فروش توکن ERC-20 می‌پیوندند

یکی از روندهای مشاهده شده در میان دارندگان $ETH، سرمایه‌گذاری آنها در یک جایگزین جدید بیت کوین، Mollars ($MOLLARS)، است که در ماه مه (یا زودتر) در شبکه اتریوم راه‌اندازی خواهد شد. در حال حاضر، در مرحله پیش‌فروش، بیش از ۱ میلیون توکن از زمان راه‌اندازی ICO آن به فروش رفته است.

از آنجایی که توکن ذخیره ارزش در همان شبکه قرار دارد، این یک حرکت کم ‌هزینه است. با این حال، برای دارندگان Ethereum (ETH) در حال حاضر، پیش‌بینی توکن Mollars برای کسب سودهای عظیم در چند هفته آینده مهمتر است.

با این حال، هر دوی این پیش‌بینی‌ها از قبل گزارش شده بود که توسعه‌دهندگان Mollars در حال راه‌اندازی یک بلاک چین جدید بومی خود یا یک صرافی ارز دیجیتال هستند.

هر کدام انتخاب شوند، به توکن Mollars برای کار نیاز خواهند داشت. این وابستگی، فعالیت تراکنش روزانه جدیدترین توکن ERC-20، کمبود عرضه، تقاضا و ارزش برند آن را افزایش خواهد داد.

سایر تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که $MOLLARS ممکن است از قیمت ICO امروزی ۰.۴۵ دلار، تا ۴۴ برابر افزایش یابد. اگر این پیش‌بینی محقق شود، سرمایه‌گذاران Ethereum (ETH) برای هر ۱۰۰ دلار سرمایه‌گذاری، بازدهی ۴۴۰۰ دلاری خواهند داشت.

نهنگ‌ها و کوسه‌های اتریوم توکن‌های زیادی از Mollars خریداری می‌کنند

سرمایه‌گذاری در پیش‌فروش توکن فقط برای افراد تازه‌کار نیست. نهنگ‌ها و کوسه‌های ارزهای دیجیتال، دارندگان کیف پول‌های ارزهای دیجیتال حجیم، در پروژه Mollars سرمایه‌گذاری کرده‌اند. فهرستی منتشر شده از ۵ دارنده برتر توکن از طریق یک خرید واحد، تا ۲۳ ژانویه، نشان داد که چندین معامله‌گر بزرگ وجود داشته‌اند که بین ۴۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار توکن خریداری کرده‌اند. از آن زمان تاکنون، ۲ نهنگ جدید به جمع پنج برتر پیوستند که اکثر آن‌ها نهنگ‌های اتریوم (ETH) هستند.

آدرس تراکنش پیش‌فروش توکن اتریوم نشان می‌دهد که تاریخچه آن ۲۲ صفحه است. در هر صفحه، اطلاعات مربوط به ۵۰ تراکنش خرید تکمیل شده در بلاک چین ثبت شده است. این بدان معناست که حدود ۱۱۰۰ کیف پول معامله‌گران Ethereum (ETH) اکنون دارای توکن Mollars نیز هستند.

تعداد سرمایه‌گذارانی که به پیش‌فروش توکن Mollars می‌پیوندند، روزانه در حال افزایش است. به طور متوسط، حدود ۵۶ دارنده $ETH هر ۲۴ ساعت به پیش‌فروش می‌پیوندند. اگر این روند ادامه داشته باشد، تقریباً ۱۷۰۰ معامله‌گر اتریوم هر ماه به Mollars مهاجرت خواهند کرد.

روندهای دیگر در پیش‌فروش

جمعیت Ether تنها گروهی نیست که در حال مهاجرت است. یک مهاجرت عظیم Shiba Inu ($SHIB) تقریباً دو هفته پیش رخ داد که باعث شد بیش از ۳۰۰۰۰۰ توکن Mollars در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته فروخته شود.

وبسایت پیش‌فروش توکن Mollars گزارش می‌دهد که بیش از ۴۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا جمع‌آوری شده است. بیش از ۱.۰۷ میلیون توکن فروخته شده است.

نهنگ‌ها و کوسه‌های اتریوم، سرمایه‌گذاران بزرگی هستند که دارای مقدار زیادی توکن اتریوم هستند. آنها تا ماه مه ۲۰۲۴ یا زمانی که ۴ میلیون توکن فروخته شود، فرصت دارند در پیش‌فروش توکن Mollars سرمایه‌گذاری کنند. بیشتر احتمال دارد که ۴ میلیون توکن فروخته شده، عرضه اولیه کوین را پایان دهد. این نقطه عطف احتمالاً در ماه آینده، فوریه، به دست می‌آید.

👈 خرید و معامله در بازار فارکس و کریپتو با ثبت نام در بروکر آلپاری

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه