قیمت اتریوم آماده جهش 50 درصدی است؛ جاستین سان 5 میلیون دلار اتریوم خرید!

قیمت اتریوم آماده جهش 50 درصدی است؛ جاستین سان 5 میلیون دلار اتریوم خرید!

2 روز پیش 520 بازدید 1 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، تحرکات اخیر قیمت اتریوم نشان‌دهنده‌ یک جهش قیمتی قریب‌الوقوع است که می‌تواند تحت تاثیر عوامل مختلف بازار و همچنین شاخص‌های صعودی اخیر باشد. طبق گزارش‌ها، جاستین سان، یکی از چهره‌های کلیدی در حوزه ارزهای دیجیتال، 5 میلیون دلار اتریوم خریداری کرده است. علاوه بر این، تحلیل‌های تکنیکال، شامل وارونگی سطح حمایتی کلیدی و واگرایی مطلوب RSI، احتمال افزایش 50 درصدی ارزش اتریوم را نشان می‌دهند.

خریدهای اخیر اتریوم توسط سان نشان‌دهنده‌ اعتماد قوی او به این ارز دیجیتال است. جاستین سان که به خاطر فعالیتش در اکوسیستم ترون شناخته می‌شود، طبق گزارش Spot On Chain، مبلغ 5 میلیون دلار تتر (USDT) را صرف خرید 1614 واحد اتریوم به قیمت تقریبی 3097 دلار برای هر توکن کرده است. این تراکنش تنها 12 ساعت پیش از انتشار این گزارش انجام شده است. در زیر این توییت از Spot On Chain را مشاهده میکنید:

۱۲ ساعت پیش، جاستین سان (justinsuntron@) ظاهراً ۵ میلیون دلار تتر (USDT) برای خرید ۱۶۱۴ اتریوم (ETH) به قیمت تقریبی هر واحد ۳,۰۹۷ دلار هزینه کرده است.

از تاریخ ۸ فوریه، جاستین سان احتمالاً ۳۶۲,۷۵۱ اتریوم (با هزینه تخمینی ۱.۱ میلیارد دلار) به قیمت تقریبی هر واحد ۳,۰۴۷ دلار از طریق ۳ کیف پول خریداری کرده است ...

#اتریوم #جاستین_سان #ارزدیجیتال

علاوه بر این، جاستین سان ممکن است از تاریخ ۸ فوریه، با استفاده از سه کیف پول مختلف، در مجموع 362,751 واحد اتریوم به ارزش تقریبی ۱.۱۱ میلیارد دلار خریداری کرده باشد. میانگین قیمت خرید برای این تراکنش‌ها حدود 3,047 دلار برای هر واحد اتریوم بوده است. سان همچنین اخیراً ۴۵ میلیون دلار تتر به بایننس واریز کرده است که این موضوع می‌تواند به خریدهای آتی اتریوم اشاره داشته باشد.

تحلیل تکنیکال اتریوم نشان‌دهنده‌ حرکت صعودی است

تحلیل نمودار Coinpedia در TradingView چندین شاخص صعودی برای اتریوم را نشان می‌دهد. این دارایی دیجیتال اخیراً از سطح حمایتی کلیدی 2,850 دلار برگشته است که می‌تواند نشانه‌ آغاز یک چرخه‌ صعودی جدید باشد. این بازگشت با شکست الگوی سقف دوقلو در نمودار هفتگی که خط گردن آن در 2,844 دلار قرار دارد، همزمان شده است.

نمودار تکنیکال اتریوم

به‌طور قابل‌توجهی، خط گردن با سطح ۵۰٪ بازگشت فیبوناچی هم‌راستا است که اهمیت آن را به عنوان یک منطقه‌ی حمایتی بیشتر می‌کند. شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) در حال حاضر زیر خط میانی قرار دارد. با این حال، واگرایی نزولی در این اندیکاتور به احتمالِ یک روند صعودی به زودی اشاره می‌کند.

تحولات اخیر بازار نشان دهنده تغییر احساسات به سمت خریداران است. لیکویید شدن های طرف فروش به ارزش کل 52 میلیون دلار نشان دهنده ضعیف شدن کنترل نزولی بر روی اتریوم است. این تحول، همراه با شاخص‌های فنی، حاکی از افزایش حرکت به سمت یک حرکت صعودی قیمت است.

شاخص MACD در حال حاضر یک تقاطع منفی در خطوط خود نشان می دهد که هیستوگرام های نزولی را تقویت می کند. با این حال، این وضعیت اغلب قبل از یک تغییر بالقوه رخ می دهد و از مورد گاوی اتریوم بیشتر حمایت می کند.

میم کوین جدیدی که باید مورد توجه قرار دهید تا بعدا مانند $BONK، $WIF یا $MEW شود، Milei Moneda نام دارد. این یک میم کوین جدید است که از دیدگاه‌های سیاسی و اقتصادی Javier Milei، رئیس جمهور آرژانتین با گرایش‌های آزادی‌خواهانه و طرفدار بیت‌کوین، الهام گرفته شده است. فرصتی برای ورود زودهنگام با قیمت پایین پیش‌فروش فعلی دارید!  

قیمت فعلی اتریوم در بازار 3,098.71 دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۱۸ درصد افزایش یافته است. ارزش کل بازار آن حدود ۳۷۰ میلیارد دلار است که جایگاه آن را به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تثبیت می کند.

با نگاهی به آینده، لیست شدن احتمالی صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم می تواند به عنوان یک عامل کلیدی برای افزایش قیمت عمل کند. این رویداد، همراه با شرایط فنی فعلی و احساسات بازار، از پتانسیل افزایش ۵۰ درصدی قیمت اتریوم حمایت می کند.

👈 خرید و معامله اتریوم با ثبت نام در صرافی ال بانک

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” قیمت اتریوم آماده جهش 50 درصدی است؛ جاستین سان 5 میلیون دلار اتریوم خرید! ”با ما در میان بگذارید.

دیدگاه های شما | 1 دیدگاه

reza

2 روز پیش

مرسی از اخبار مفید