رابرت کیوساکی: قیمت بیت‌کوین به 10 میلیون دلار می‌رسد!

رابرت کیوساکی: قیمت بیت‌کوین به 10 میلیون دلار می‌رسد!

9 روز پیش 428 بازدید 1 دیدگاه

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب "پدر پولدار، پدر فقیر"، پیش‌بینی حماسی جدیدی در مورد قیمت آینده بیت کوین ارائه کرده است. او پیش‌بینی می‌کند که پس از آنچه که او بزرگ‌ترین سقوط اقتصادی تاریخ توصیف می‌کند، ارز دیجیتال اصلی می‌تواند به 10 میلیون دلار به ازای هر بیت کوین برسد.

بر اساس گفته‌های کیوساکی، این فروپاشی قریب‌الوقوع مقدمه‌ای بر یک چرخه بازار صعودی بلندمدت است که از اواخر سال 2025 آغاز می‌شود.

کیوساکی معتقد است این بازار صعودی آینده به طور قابل توجهی به نفع سرمایه‌گذاران در طلا، نقره و بیت کوین خواهد بود. او دلیل آشفتگی اقتصادی آینده را به این واقعیت نسبت می‌دهد که ایالات متحده بزرگترین کشور بدهکار در تاریخ است و اعتماد به ارزهای سنتی در حال کاهش است.

رابرت کیوساکی میگوید قیمت بیت‌کوین به 10 میلیون دلار می‌رسد!

پیش بینی رابرت کیوساکی در مورد قیمت بیت کوین

رابرت کیوساکی بر این باور است که پس از سقوط اقتصادی مورد انتظار، طلا، نقره و بیت کوین به بالاترین حد قیمتی خود در تمام دوران (all-time highs) جهش خواهند کرد. او به صبر توصیه می‌کند و بیان می‌کند که پاداش برای کسانی که در سرمایه‌گذاری‌های خود ثابت قدم باقی بمانند قابل توجه خواهد بود.

کيوساکی همواره نسبت به ابزارهای مالی سنتی، حتی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (Bitcoin ETFs)، تردید داشته است و ترجیح می‌دهد طلا، نقره و بیت کوین فیزیکی را در اختیار داشته باشد.

انتقادات طولانی‌مدت او به سیاست‌های پولی فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا) نیز گسترش می‌یابد. او دلار را یک ارز "جعلی" می‌داند و طرفدار سرمایه‌گذاری در دارایی‌های ملموس است. به همین دلیل، او محصولات مالی سنتی را به دلیل عدم نمایش واقعی دارایی‌های پایه‌ای و همچنین عواملی مانند فروش بیش از حد مورد انتقاد قرار داده است.

👈 خرید بیت کوین و معامله در کریپتو با صرافی LBank

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” رابرت کیوساکی: قیمت بیت‌کوین به 10 میلیون دلار می‌رسد! ”با ما در میان بگذارید.

دیدگاه های شما | 1 دیدگاه

alex

9 روز پیش

عالی