پیش‌بینی رشد ۱۰۰ درصدی پس از شگفتی‌ساز شدن توکن جدید DeFi! آیا لایت کوین و ترون میتوانند با آن همراه شوند؟

پیش‌بینی رشد ۱۰۰ درصدی پس از شگفتی‌ساز شدن توکن جدید DeFi! آیا لایت کوین و ترون میتوانند با آن همراه شوند؟

4 ماه پیش 1K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، یک توکن DeFi جدید، موفقیت فوق العاده‌ای کسب کرده است و تحلیلگران پیش‌بینی میکنند که رشدی ۱۰۰ درصدی خواهد داشت! حال سوال اینجاست که آیا لایت کوین (LTC) و ترون (TRX) میتوانند با آن همراه شوند؟

در دنیای توکن‌های غیرمتمرکز (DeFi)، با وجود تنوع زیاد، انتخاب مسیر برای سرمایه‌گذاری و مدیریت سبد دارایی (دیورسیفای کردن) برای بسیاری دشوار است. با این حال، پس از افزایش 125 درصدی قیمت توکن KangaMoon (KANG)، توجه برخی از دارندگان ارزهای دیجیتال لایت‌کوین (LTC) و ترون (TRX) به این توکن جلب شده است. تحلیلگران نیز پیش‌بینی می‌کنند که KANG در جلسات معاملاتی آینده، شاهد افزایش 100 درصدی دیگری باشد.

بنابراین، سوال این است که آیا لایت‌کوین و ترون می‌توانند با این رشد همراه شوند، یا سایر معامله‌گران نیز باید سبد دارایی خود را با KANG متنوع‌سازی کنند؟ در ادامه، عملکرد قیمتی هر سه توکن را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم تا چه حد می‌توانند رشد کنند و کدامیک بر بازار DeFi تسلط خواهند یافت.

لایت‌کوین (LTC) از مرز ۹۰ دلار عبور کرد! تا چه قیمتی در سال ۲۰۲۴ میتواند برسد؟

طی ماه گذشته، لایت‌کوین (LTC) با افزایش قابل توجه ۳۰ درصدی، از بسیاری از آلت‌کوین‌های دیگر در بازار پیشی گرفت. همچنین، قیمت لایت‌کوین در طول هفته گذشته از ۷۷.۹۰ دلار به ۹۴.۳۳ دلار افزایش یافته است.

علاوه بر این، لایت‌کوین طی دو هفته گذشته شاهد افزایش ۲۸.۸ درصدی بوده است و با این سرعت می‌تواند به سطوح جدیدی دست یابد. در نتیجه، طبق پیش بینی قیمت لایت‌کوین، این ارز دیجیتال می تواند سال ۲۰۲۴ را با قیمت ۱۳۷.۶۸ دلار به پایان برساند.

ترون (TRX) با افزایش ۱۰۸ درصدی مواجه شد! آیا میتواند تا پایان سه ماهه چهارم بیشتر افزایش یابد؟

ارز دیجیتال ترون (TRX) در جلسات معاملاتی اخیر نیز شاهد افزایش قابل توجهی بوده است، اما چشمگیرترین رشد آن در نمودار سال تا به امروز (YTD) مشاهده می شود. در این مدت، ارزش ترون (TRX) 108 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، ارز دیجیتال ترون در نمودار هفتگی نیز صعودی بوده است، به طوری که از موقعیت پایین در 0.1355 دلار به موقعیت بالا در 0.1415 دلار رسیده است. طبق پیش‌بینی قیمت ترون، این ارز دیجیتال می‌تواند سال 2024 را با قیمت 0.2103 دلار به پایان برساند.

KangaMoon (KANG) در لیست سطح 1 قرار میگیرد و انتظار میرود قیمت آن 100 برابر شود

KangaMoon (KANG) یک پلتفرم نوظهور است که با معرفی رویکردی نوآورانه که هم مبتنی بر جامعه است و هم به کاربران امکان کسب درآمد در حین تعامل با عناصر مختلف اکوسیستم آن را می دهد، می تواند چشم انداز امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به طور کامل تغییر دهد.

با معرفی منحصر به فرد عناصر Social-Fi، هر کسی می تواند به ویژه در طول پیش فروش، با به اشتراک گذاشتن پست ها، توییت کردن و نظر دادن درآمد کسب کند. این اقدامات به شرکت کنندگان توکن های KANG پاداش می دهد و در نتیجه می تواند به رشد جامعه کمک کند.

تاکنون در طول پیش فروش، ارز دیجیتال DeFi از 0.005 دلار به 0.01125 دلار افزایش یافته است که نشان دهنده جهش 125 درصدی قیمت در طول ICO بلاکچین آن است. علاوه بر این، این پروژه تاکنون در طول پیش فروش بیش از 950,000 دلار جمع آوری کرده است و با توجه به روند فروش فعلی می تواند ظرف چند روز به 1 میلیون دلار برسد. همچنین برای هر خریدی که در این مرحله انجام شود، 10 درصد پاداش در نظر گرفته شده است.

به دنبال قرار گرفتن در لیست برترین صرافی های ارز دیجیتال سطح 1 که قرار است در سه ماهه دوم سال 2024 اتفاق بیفتد، تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت ارز دیجیتال KangaMoon 100 برابر افزایش یابد که این امر آن را به داغ ترین پروژه سال 2024 تبدیل کرده و می تواند از Dogecoin، Shiba Inu و سایر پروژه های رقیب در این بخش پیشی بگیرد. در نتیجه، KANG به عنوان یکی از بهترین کوین های DeFi شناخته می شود.

خلاصه

کاملاً واضح است که هر دو ارز دیجیتال لایت‌کوین (Litecoin) و ترون (TRON) در جلسات معاملاتی گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده‌اند و با این سرعت، می‌توانند به سطوح قیمتی حتی بالاتر نیز دست پیدا کنند. با این حال، بیشترین سود را می‌توان با ارز دیجیتال KangaMoon به دست آورد، به خصوص زمانی که پیش‌بینی افزایش ۱۰۰ برابری آن به واقعیت تبدیل شود. این جنبه‌ها باعث می‌شود KangaMoon به یکی از ارزهای برتر حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای ورود در سال ۲۰۲۴ تبدیل گردد.

👈 ثبت نام در صرافی مکسی با تخفیف، فرصتی طلایی برای ورود به دنیای رمز ارزها!

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” پیش‌بینی رشد ۱۰۰ درصدی پس از شگفتی‌ساز شدن توکن جدید DeFi! آیا لایت کوین و ترون میتوانند با آن همراه شوند؟ ”با ما در میان بگذارید.