لوگوی چراغ

پیتر شیف سطح حمایتی کلیدی بیت کوین را به اشتراک گذاشت و در مورد سقوط قیمت آن هشدار داد!

7 دیدگاه
احتمال سقوط قیمت بیت کوین

به گزارش کوین مارکت کپ، پیتر شیف، از احتمال سقوط قیمت بیت کوین خبر داد. این تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، در جدیدترین پست خود در X، ابراز نگرانی کرد که دارندگان بیت‌کوین باید برای حفظ قیمت این ارز دیجیتال بالای 60 هزار دلار تلاش کنند تا از افت قابل توجه قیمت جلوگیری شود.

پیتر شیف سطح حمایتی کلیدی بیت کوین را به اشتراک گذاشت

به گزارش کوین مارکت کپ، پیتر شیف، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، در جدیدترین پست خود در X، ابراز نگرانی کرد که دارندگان بیت‌کوین باید برای حفظ قیمت این ارز دیجیتال بالای 60 هزار دلار تلاش کنند تا از افت قابل توجه قیمت جلوگیری شود.

وی همچنین اشاره کرد در حالی که علاقه‌مندان با سابقه بیت‌کوین به افت‌های قابل توجه قیمت عادت کرده‌اند، سرمایه‌گذاران تازه‌کار که از طریق صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) بیت‌کوین را نگهداری می‌کنند، ممکن است در صورت کاهش قیمت با چالش‌های غیرمنتظره‌ای روبرو شوند.

اوضاع برای [طرفداران نگهداری بلندمدت بیت‌کوین] به نظر خوب نیست. شما باید امیدوار باشید که بیت‌کوین بتواند سطح ۶۰ هزار دلار را حفظ کند. در غیر این صورت، سقوط بزرگی در پیش است. همه بیت‌کوینرهای باتجربه به افت‌های بزرگ عادت دارند. اما تازه‌کارهایی که صندوق‌های قابل معامله در بورس را خریده‌اند، شوکه خواهند شد.

«نه برای مدت طولانی». این را شیف در پاسخ به نظری که به قیمت بیت‌کوین در 64 هزار دلار اشاره می‌کرد، گفت.

نوسانات پس از هاوینگ بیت‌کوین

پس از رویداد هاوینگ، بیتکوین در محدوده قیمتی 64 تا 66 هزار دلار ثابت مانده است. طبق داده‌های IntoTheBlock، بیت‌کوین در حال حاضر در تلاش است تا سطح 66 هزار دلار را به عنوان سطح حمایتی تثبیت کند، به طوری که 1.54 میلیون آدرس در این سطح 747 هزار بیت‌کوین نگهداری می‌کنند.

نوسانات پس از هاوینگ بیت‌کوین

در صورت موفقیت، مقاومت بعدی بین 69900 تا 71200 دلار قرار دارد. بیت کوین پس از افزایش‌های مداوم با مانعی در نزدیکی 67220 دلار مواجه شد و اکنون با قیمت 66120 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته 0.12 درصد کاهش یافته است.

“این یک شکست است”

پیتر شیف برای مدت‌ها منتقد سرسخت بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال بوده است. او اخیراً اشاره کرد که هزینه یک تراکنش بیت کوین به 128 دلار رسیده است.

شیف بر این باور است که این امر بیت‌کوین را برای اکثر تراکنش‌ها غیرعملی می‌کند و اعتبار آن را به عنوان یک ارز دیجیتال تضعیف می‌کند. بنابراین احتمال سقوط قیمت بیت کوین وجود دارد.

شیف اظهار داشت: «هزینه استفاده واقعی از بیت‌کوین به عنوان یک ارز برای تقریبا همه تراکنش‌ها به طرز سرسام‌آوری بالا است. این یک شکست است.»

👈 بررسی صرافی های ارز دیجیتال و ورود به دنیای معاملات بیت کوین

7 پاسخ به “پیتر شیف سطح حمایتی کلیدی بیت کوین را به اشتراک گذاشت و در مورد سقوط قیمت آن هشدار داد!”

 1. مشدی گفت:

  دوج۱۷تومن
  بیت نظری ندارم
  شیبا هم پایه با دوج

 2. محمد گفت:

  بیت کوین سقوط خواهد کرد
  تتر بسیار بالا خواهد رفت

 3. مختاری کوچک گفت:

  مثل همیشه تارگت فاند منفی برای حاج آقایون نهنگ ها رقم خورد آقای پیتر اولین نفر در این لیست مرگ اسمشون رو ثبت کردند تا بقیه به او بپیوندن و اتفاق می 2020 دوباره تکرار شود تا بتونند در کف های پایین دوباره بیت رو خریداری کنند ولی نمی دونند که این تو بمیری از اون تو بمیریا نیس 50 درصد از جامعه ای بازارهای مالی بیدار شدند و با دیدن کندل های سرخ خوشحال می شوند و باز به دارایی های ارزیشون اضافه می‌کنند

 4. مهدی گفت:

  هاوینگ قبلی چاپ پول کورونا بود یه تب هم تو دنیا افتاده بوده که کریپتو لاتاریه بزرگیه و کاربراش ۳ برابر شده بودن اما حالا چی نه چاپ پول نه ۳ برابر شدنه کاربرها و مهمتر از همه نرخ بهره بالا در فدرال رزرف پس توقع نداشته باشین مثل دفعات قبلیش هفت ۸ برابر بشه چون اینبار رقمشم درشته نهایت بتونه در یه دوره کوتاه ۳ برابر حالا بشه اونم شاید اما رمزارای دیگه چرا ممکنه تا ۱۰ ۲۰ برابر بشن مثلا بایننس دفعه قبل از ۲۲ دلار رسید به ۶۶۰ دلار

 5. دیجیتال زیان ده گفت:

  بیت کوین تا حدود ۳۰۰۰۰دلار کاهش قیمت اصلاحی خواهد داشت خرید ارزهای دیجیتال در حال حاضر زیان ده است.

 6. طاهر گفت:

  نه اینکه قصد توهین به ایشان داشته باشم، کلا تحلیل های ایشون رو در یک سال گذشته برید ببینید بعد تعجب خواهید کرد که اصلا کی این بشر رو تحلیلگر قبول داره

 7. سعید گفت:

  سپاسگزارم از شما
  پیتر شیف،هرچه تابحال پیش بینی کرده درست بوده ای کاش رئیس جمهور دنیا میشد بجای بایدن،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *