رابرت کیوساکی سرمایه گذاری در بیت کوین، طلا و نقره را قبل از اینکه خیلی دیر شود، توصیه میکند!

رابرت کیوساکی سرمایه گذاری در بیت کوین، طلا و نقره را قبل از اینکه خیلی دیر شود، توصیه میکند!

7 ماه پیش 979 بازدید 0 دیدگاه

به گزارش cointelegraph.com، کیوساکی ضمن توصیه به سرمایه ‌گذاری در بیت‌کوین و فلزات گرانبها، گفت: "افرادی که سعی می‌کنند پول خود را پس‌انداز کنند، «بازنده» هستند."

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب مالی شخصی «پدر پولدار، پدر بی پول»، بار دیگر حمایت خود از دارایی هایی مانند بیت کوین (BTC)، طلا و نقره را تکرار کرده است. زیرا تورم تهدیدی برای بدتر شدن استانداردهای زندگی در سراسر جهان است.

قیمت طلا اخیراً از 2000 دلار در هر اونس عبور کرده و نشان دهنده بهبودی ثابت در میان کاهش ارزش ارزهای فیات است. کیوساکی، به عنوان یک حامی قوی اکوسیستم بیت کوین، به بیش از 2.4 میلیون دنبال کننده خود در اکانت سابق توییترش توصیه کرد که قرار گرفتن خود وابستگی خود به ارزهای فیات را کاهش دهند. چرا که او از آن به عنوان "سیستم پول جعلی" یاد کرد.

"خبر عالی، طلا به بالاترین حد خود رسید. خبر بد: کارگران و سرمایه گذاران بازنده هستند. خبر بد: 25 سال است که همین را می گویم. بازنده نباشید. از سیستم پول تقلبی خارج شوید. اکنون وارد طلا، نقره، بیت کوین شوید... قبل از اینکه خیلی دیر شود."

— رابرت کیوساکی (@theRealKiyosaki) 26 نوامبر 2023

کیوساکی در حالی که سایر اشکال سرمایه گذاری مانند طلا، نقره و بیت کوین را توصیه میکند، گفت: افرادی که سعی میکنند پول خود را پس انداز کنند، "بازنده" هستند.

«بازنده نباش. از سیستم پول جعلی خارج شوید. اکنون وارد طلا، نقره، بیت کوین شوید…. قبل از اینکه خیلی دیر شود."

در 23 نوامبر، کیوساکی "دولت بیدار" را مقصر تورم فزاینده و مشکلات ناشی از آن مقصر دانست.

"من از افزایش قیمتهای تورم شوکه شده ام. خدا را شکر پول زیادی دارم. با این حال، من برای کسانی که با حقوق خود دست و پنجه نرم میکنند احساس تاسف میکنم. من برای افرادی که توانایی خرید غذا، اجاره و سوخت را ندارند و نمیتوانند همانطور که من پیشنهاد میکنم در طلا، نقره و بیت کوین سرمایه گذاری کنند احساس تاسف می کنم. ما "بیدار" هستیم...

– رابرت کیوساکی (@theRealKiyosaki) 23 نوامبر 2023

او گفت که همچنان داراییهای فیات خود را به بیت‌کوین و فلزات گران‌ بها منتقل می‌کند، زیرا «رهبران به شما اهمیت نمی‌دهند» و اقدامات آنها به جنگ و فقر منتهی می‌شود. در 20 اکتبر، کیوساکی پیش‌بینی کرد که قیمت طلا به زودی به 2100 دلار خواهد رسید و او انتظار دارد که قیمت آن در آینده نزدیک به 3700 دلار افزایش یابد."

در آگوست 2023، کیوساکی با توجه به مسائل ژئوپلیتیکی که رونق جهانی را تهدید میکند، پیش بینی کرد که بیت کوین به 100000 دلار خواهد رسید.

بیت کوین به 100 هزار دلار میرسد. سالهاست می گویم طلا و نقره پول خداست. بیت کوین پول مردم. خبر بد این است که اگر بازار سهام و اوراق قرضه سقوط کند، طلا و نقره افزایش خواهد یافت. بدترین خبر این است که اگر اقتصاد جهان سقوط کند، بیت کوین به 1 میلیون دلار، طلا به 75 هزار دلار و نقره به 65 هزار دلار می رسد. پس اندازکنندگان دلار آمریکا تقلبی محکوم هستند. بدهی خیلی زیاد است. مادر، پدر، بچه ها..."

— رابرت کیوساکی (@theRealKiyosaki) 14 آگوست 2023

با این حال، اگر بازار سهام و اوراق قرضه سقوط کند، کیوساکی پیش بینی میکند که قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار افزایش یابد، در حالی که ارزش طلا و نقره به ترتیب به 75000 و 65000 دلار افزایش می یابد.

👈 ثبت نام در صرافی BingX

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه