لوگوی چراغ

شیبا اینو از جدیدترین نسخه مجله شیب رونمایی کرد، اینجا همه چیز را بخوانید

0 دیدگاه
رونمایی شیبا اینو از جدیدترین نسخه مجله شیب

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از coingape، شیبا اینو، یکی از معروف‌ترین میم کوینها، از جدیدترین نسخه مجله شیب رونمایی کرد که باعث ایجاد خوش‌بینی در بازار شد.

شیبا اینو، یکی از برجسته‌ترین میم کوینها که روی بلاک‌چین اتریوم کار می‌کند، به تازگی با آخرین نسخه مجله‌ی Shib سروصدای زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال به پا کرده است. این مجله که در روز ولنتاین منتشر شد، حاوی اقدامات انقلابی قریب‌الوقوعی بود که جامعه این ارز دیجیتال برای تقویت اکوسیستم شیبا اینو برنامه‌ریزی کرده است. در این راستا، جامعه تصمیم گرفت از تسهیل SHEboshis صرف نظر کند و به سراغ پتانسیل کشف نشده ERC-404، یک استاندارد توکن آزمایشی و غیررسمی اتریوم برود.

در همین حال، جامعه همچنین راهبردهایی را برای تبدیل Shibarium به پایتخت جهانی میم در عین حال تبدیل آن به یک «دولت شبکه‌ای» ترسیم کرد. توکن SHIB نیز با برنامه‌های جامعه برای پیشبرد سرمایه‌گذاری رمزنگاری شیبا اینو هماهنگ بود و در زمان نگارش این خبر در محدوده سبز معامله می‌شد.

نگاهی دقیق‌تر به مجله شیب

بر اساس آخرین نسخه مجله Shib، SHEboshis ها صرفاً توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) معمولی نیستند. بلکه مجموعه ای از قابلیت ها را ارائه می دهند که آنها را به شریک کاملی برای مجموعه NFT شیب تبدیل می کند که در اکتبر 2021 راه اندازی شد. قابل توجه است که انتظار می رود SHEboshis ها صنعت NFT شیبا را متحول کنند، اگرچه تأثیر عملکرد آزمایشی ERC-404 هنوز مشخص نیست.

جامعه همچنین اطلاعات حیاتی در مورد نحوه دریافت SHEboshis در اکوسیستم Shiba Inu ارائه کرده است. به نظر میرسد دارندگان NFT های شیب بیشترین سود را در فرآیند دریافت آتی ببرند. جالب اینجاست که اولین گروهی که واجد شرایط دریافت SHEboshis هستند، دارندگان NFT های شیب هستند که میتوانند آنها را به صورت رایگان دریافت کنند. با این حال، فرآیند دریافت همچنان به تعداد NFT های Shiboshi نگهداری شده و همچنین عوامل دیگری مانند مدت زمان نگهداری آنها بستگی دارد.

قیمت شیبا اینو پرش کرد

پس از آن، SHEboshis های باقی مانده برای 24 ساعت آینده برای دارندگان توکن LEASH در دسترس خواهند بود. جامعه امیدوار است با این کار قدردانی خود را از حامیانش نشان دهد و به آنها فرصتی بدهد تا قبل از هر کس دیگری این توکن ERC-404 را به دست آورند. در ادامه، جامعه برنامه هایی را برای ارائه SHEboshis به سایر کاربران دنیای ارزهای دیجیتال در صورت باقی ماندن، اعلام کرد.

در همین حال، مجله شیب همچنین تاکید کرد که فرآیند دریافت NFT های SHEboshi ممکن است از حدود آخر هفته شروع شود که این خبر توجه قابل توجهی را به خود جلب کرد. علاوه بر این، جامعه همچنین برنامه های خود را برای اعلامیه های بزرگ پس از پایان ضرب SHEboshi به اشتراک گذاشت که می تواند برای اکوسیستم شیبا اینو هیجان انگیز باشد.

همکاری شیبا اینو با D3 Inc. نیز توجه زیادی را به خود جلب کرد. هدف این همکاری تبدیل Shibarium به یک “دولت شبکه ای” در دنیای ارزهای دیجیتال و همچنین ایجاد مفهوم جهانی دامنه .SHIB، یک سرویس نام Shib است. علاوه بر این، مشارکت شیبا اینو با Bad Idea AI نیز مورد توجه قرار گرفت، که بر ماهیت پویای جامعه که اکنون هوش مصنوعی را در بر می گیرد تاکید کرد.

با این اتفاقات، به نظر می رسد شیبا اینو با آخرین نسخه مجله خود به پیشرفت های قابل توجهی دست یافته است و این موضوع به افزایش قیمت SHIB در بازار کمک کرده است.

در زمان نگارش این متن، قیمت Shiba Inu در 24 ساعت گذشته با 2.50% افزایش به $0.000009768 رسیده است. حجم معاملات این ارز دیجیتال 47.23% افزایش قابل توجهی داشته است، در حالی که ارزش بازار آن 2.54% رشد کرده است. با توجه به پیشرفت های انقلابی ذکر شده در متن قبلی، علاقه مندان به بازار ارزهای دیجیتال انتظار دارند به زودی شاهد افزایش بیشتر قیمت باشند.

در همین حال، Sharbi متعلق به شیبا اینو از راه اندازی پل FETCH بین Shibarium، اتریوم و Arbitrum خبر داد که این خبر باعث افزایش خوش بینی به آینده این توکن شده است.

👈 خرید و معامله شیبا اینو با ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *