عبور سولانا از نقطه عطف 200 دلار با خروج 40 میلیون دلاری نهنگ‌ها

عبور سولانا از نقطه عطف 200 دلار با خروج 40 میلیون دلاری نهنگ‌ها

3 ماه پیش 3K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، در حالی که سولانا با رشدی سهموی از مرز ۲۰۰ دلار عبور کرده است، گزارش جدید Lookonchain از تحولی مهم پرده برمیدارد: نهنگها (دارندگان سرمایه کلان) در حال نقد کردن داراییهای خود هستند. نهنگی با نام مستعار "BU6N2Z" طی ۴۸ ساعت گذشته، مقدار قابل توجه ۲۰۰,۰۰۰ واحد SOL، به ارزش تقریبی ۳۹.۸۵ میلیون دلار را به صرافی بایننس منتقل کرده است.

با وجود این فروش قابل توجه، این آدرس همچنان ۱.۶۲ میلیون SOL به ارزش چشمگیر ۳۲۳ میلیون دلار در کیف پول خود نگه داشته است. از این مقدار، ۳۸۷,۰۰۰ واحد SOL به ارزش ۷۷ میلیون دلار در کیف پول باقی مانده و ۱.۲۳ میلیون SOL سرسام آور، معادل ۲۴۶ میلیون دلار، استیک (قفل برای کسب سود) شده است.

افزایش فعالیت نهنگها با صعود قابل توجه ارزش سولانا در طول هفته گذشته همزمان شده است. SOL که از ۱۳۶.۴۹ دلار شروع به کار کرده بود، با جهشی چشمگیر به ۲۰1 دلار رسید و برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۱ بالاتر از ۲۰۰ دلار معامله شد. این جهش تقریباً ۴۰ درصدی، حجم معاملات درون شبکه‌ای سولانا را به بالاترین سطح رسانده و حتی از اتریوم و رقبای لایه ۲ آن، مانند آوالانچ و اپتیمیسم، به طور ترکیبی پیشی گرفته است.

جهش چشمگیر ارزش سولانا

علاوه بر این، ارزش کل بازار سولانا از مرز ۹۰ میلیارد دلار گذشته است، که جایگاه آن را به عنوان یکی از ۲۰۰ شرکت برتر جهان از نظر اندازه تثبیت می‌کند. این جهش در ارزش کل بازار، بر تسلط روزافزون سولانا در عرصه ارزهای دیجیتال و ظهور آن به عنوان رقیبی قدرتمند برای بازیگران تثبیت شده‌ای مانند اتریوم تأکید می‌کند.

سرازیر شدن نهنگ‌ها برای فروش دارایی‌هایشان در بحبوحه روند صعودی سولانا، لایه‌ای از ابهام به این داستان اضافه می‌کند و نشان می‌دهد که حتی با افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها، سرمایه‌گذاران بزرگ همچنان به دنبال کسب سود از طریق فروش دارایی‌های خود هستند. با ادامه موج‌آفرینی سولانا در بازار ارزهای دیجیتال، همچنان همه نگاه‌ها به این است که چگونه این تحولات مسیر سولانا را در روزهای آینده شکل خواهند داد.

👈 با ثبت نام در بروکر ویندزور با تخفیف، به جمع معامله‌گران برتر در بازار فارکس و کریپتو بپیوندید!

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه