پیش‌بینی قیمت سولانا: وقتی سولانا به ۱۳۰ دلار برسد چه باید کرد؟

پیش‌بینی قیمت سولانا: وقتی سولانا به ۱۳۰ دلار برسد چه باید کرد؟

12 روز پیش 4K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از coingape، قیمت سولانا اکنون افت زیادی کرده است و به زیر سطح 160 دلار رسیده است. این نشانه یک روند نزولی در بازار است.

قیمت سولانا (SOL) طی 24 ساعت گذشته با کاهش قابل توجهی روبرو شده است. این آلت کوین در حال حاضر پایین سطح مقاومتی 160 دلار قرار دارد که نشان دهنده روند نزولی در بازار است. این کاهش اخیر منجر به افت 2.97 درصدی شده و قیمت سولانا را در زمان گزارش به 153 دلار رسانده است.  کاهش ارزش باعث کاهش ارزش بازار به حدود 70.85 میلیارد دلار شده است که آن را در رتبه پنجم ارزهای دیجیتال قرار می دهد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته سولانا با ۶۵ درصد افزایش به ۲.۴۱ میلیارد دلار رسید، که نشان دهنده فعالیت قابل توجه بازار علی رغم کاهش کلی قیمت است. به عبارت دیگر، با وجود کاهش قیمت، همچنان داد و ستد زیادی در حال انجام است.

پیش بینی قیمت سولانا: آیا روند صعودی در انتظار SOL است؟

در طول هفته گذشته، قیمت سولانا با فشار نزولی قابل توجهی که ارزش آن را پایین می آورد، روند نزولی داشته است. این کاهش با کاهش سقف‌ها و کف‌های قیمتی پایین‌تر همراه بوده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی مداوم است.

پیش بینی قیمت سولانا

قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL) در حال حاضر بین ۱۷۵ تا ۱۵۳ دلار در نوسان است و برای پیدا کردن سطح حمایتی باثبات مشکل دارد. این روند نزولی باعث کاهش بیش از ۷ درصدی قیمت طی هفت روز گذشته شده است که نشان دهنده افزایش نگرانی در بین سرمایه گذاران است.

بروزرسانی شبکه اصلی سولانا با نسخه ۱.۱۸.۱۵ و واکنش تاییدکنندگان

سولانا نسخه ۱.۱۸.۱۵ از  شبکه اصلی بتا را راه اندازی کرده و از تاییدکنندگان شبکه خواسته است که برای بهبود ثبات شبکه به این نسخه ارتقا پیدا کنند. این نسخه جدید شامل چندین رفع اشکال از جمله عملکرد زمانبندی مرکزی اختیاری برای حل مشکلات عملکردی در زمان تراکم شبکه است.

پیش بینی قیمت سولانا

طبق آمار سایت سولانا بیچ (Solana Beach)، که اطلاعات مربوط به اعتبارسنج‌های شبکه را نمایش می‌دهد، بیش از ۳۸ درصد از اعتبارسنج‌های شبکه سولانا به آپدیت جدید انتقال پیدا کرده‌اند. این بروزرسانی بخشی از تلاش‌های مداوم سولانا برای بهبود عملکرد شبکه و اطمینان از عملیات قابل اعتماد است.

از اعتبارسنج‌های سولانا بیچ خواسته شده تا به سرعت این نسخه را برای بهره‌مندی از ثبات بهتر و بهبود عملکرد، به‌کارگیری کنند.

با توجه به اصلاحیه‌ی فعلی بازار، پیش‌بینی قیمت سولانا نشان می‌دهد که این توکن رقابتی بالقوه می‌تواند سطح مقاومت ۱۶۰ دلاری را بشکند و نشانه‌ای از احیای حرکت صعودی باشد. این حرکت ممکن است قیمت این ارز دیجیتال را به سمت ۱۷۰ دلار سوق دهد.

اگر سولانا این مسیر صعودی را حفظ کند، می‌تواند زمینه‌ای را برای نزدیک شدن احتمالی به سطح مقاومت ۲۰۰ دلاری در آینده نزدیک فراهم کند.

از طرف دیگر، اگر فشارهای نزولی افزایش یابد، قیمت SOL ممکن است به سطح حمایت ۱۴۰ دلاری کاهش یابد. در صورتی که فروشندگان همچنان بر بازار تسلط داشته باشند، قیمت می‌تواند بیشتر به محدوده حمایتی پایین‌تر ۱۳۰ دلاری سقوط کند که به طور بالقوه نشان‌دهنده‌ی چرخش نزولی در بازار است.

با این حال، شاخص‌های تکنیکال روزانه برای سولانا نشان‌دهنده‌ یک روند نزولی در بازار هستند. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی عدد ۴۱ قرار دارد که نشان می‌دهد این دارایی در حال نزدیک شدن به محدوده اشباع فروش است.

پیش بینی قیمت سولانا

علاوه بر این، شاخص همگرایی واگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان دهنده یک کراس نزولی است. خط MACD در 0.42- قرار دارد، در حالی که خط سیگنال در 1.64 قرار دارد، که این بیشتر روند نزولی را تأیید میکند.

باندهای بولینگر روی نمودار روزانه نیز روند نزولی را نشان میدهند که باند بالایی در 165 دلار و باند پایین در 154 دلار قرار گرفته است. سولانا در حال حاضر کمی پایین‌تر از باند پایین در حال معامله است، که نشان دهنده شرایط احتمالا اشباع فروش است.

👈 خرید و فروش سولانا با ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه