بانک استاندارد چارترد پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین تا پایان سال به ۱۵۰ هزار دلار برسد

بانک استاندارد چارترد پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین تا پایان سال به ۱۵۰ هزار دلار برسد

1 ماه پیش 4K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از TheBitTimes، با افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) به بالای ۶۹ هزار دلار، سوالات در مورد رسیدن به بالاترین حد تاریخی جدید و قیمت بالقوه آن در سال ۲۰۲۴ به طور فزاینده‌ای برجسته شده است. بسیاری از کارشناسان در این مورد نظر داده‌اند، اما تأثیرگذارترین نظرات از سوی مؤسسات مالی و تحلیلگران آنهاست.

به تازگی، استاندارد چارترد یکی از خوش‌بینانه‌ترین پیش‌بینی‌ها را انجام داد. تحلیلگران این بانک بین‌المللی پیشرو در تجارت مرزی، پیش‌بینی کرده‌اند که بیت‌کوین می‌تواند به بالاترین رکورد قبلی خود یعنی بالاتر از ۷۳ هزار و ۷۰۰ دلار برسد.

این پیش‌بینی که کمی بالاتر از اوج قبلی این ارز دیجیتال است، با یک جدول زمانی بلندپروازانه و غیرمنتظره همراه است.

بیت‌کوین ممکن است در عرض چند روز به بالاترین قیمت تاریخی جدید برسد

جئوف کندریک، رئیس تحقیقات بازار ارزهای نوظهور، غرب و همچنین تحقیقات رمزارز در استاندارد چارترد، پیش‌بینی‌ای خوش‌بینانه برای بیت‌کوین، اولین رمزارز جهان، ارائه کرده است.

کندریک اظهار داشت که بیت‌کوین (BTC) آماده است تا بالاترین رکورد قبلی خود را که در ۱۴ مارس ۲۰۲۴ ثبت شده است، پشت سر بگذارد و به طور بالقوه به حدود ۷۳,۷۹۸ دلار برسد. او انتظار دارد این جهش قابل توجه تا آخر هفته اتفاق بیفتد و دلیل بالقوه آن را ورود اخیر سرمایه به صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر بیت‌کوین نقدی (Spot) می‌داند.

بر اساس داده‌های Farside Investors در تاریخ ۲۱ مه، صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر بیت‌کوین نقدی، بهترین هفته‌شان از نظر ورود سرمایه را در دو ماه گذشته تجربه کرده‌اند. وجوه آمریکایی به طور کلی شاهد جریان مثبت خالص ۹۴۸ میلیون دلاری از ۱۳ تا ۱۷ مه بوده‌اند.

از زمان عرضه این صندوق‌ها در ۱۱ ژانویه، صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر بیت‌کوین نقدی، ورودی بیش از ۱۳ میلیارد دلار را ثبت کرده‌اند. این افزایش تقاضا و هجوم سرمایه به افزایش قبلی بیت‌کوین به بالاترین قیمت تاریخی جدید در مارس کمک کرد و می‌تواند باعث افزایش بیشتر ارزش این رمزارز شود.

بیت کوین به لطف اتریوم تا پایان سال 2024 بیش از 150000 دلار خواهد بود

کندریک همچنین فاش کرده است که تأیید احتمالی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر اتریوم (ETH) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر پویایی قیمت بیت کوین داشته باشد.

وی پیش‌بینی قبلی خود را تکرار کرده است که بیت‌کوین می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۵۰ هزار دلار برسد و در سال ۲۰۲۵ به رقم چشمگیر ۲۰۰ هزار دلار دست یابد.

‼️سلب مسئولیت: این محتوا نباید به عنوان مشاوره سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود. دقت نمایید که سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر است و هنگام سرمایه‌گذاری، سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد.

👈 بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه