لوگوی چراغ

بهترین سبد سرمایه گذاری ارز دیجیتال 1500 دلاری برای سال 2024

0 دیدگاه
بهترین سبد سرمایه گذاری ارز دیجیتال 1500 دلاری برای سال 2024

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از Altcoin Buzz، سوالی که اغلب از سوی تریدرها مطرح میشود این است که اگر 1500 دلار برای سرمایه‌گذاری داشتید، چه چیزی میخریدید؟

خب، امروز بعد از صحبت با تیم تحقیقاتی مجرب خود، 3 مورد از ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود را از سبد سهام رمزنگاری خود به شما معرفی میکنیم. آماده اید ببینید چه چیزی میخریم؟ بیایید نگاهی بیندازیم.

1. پولکادات (DOT)

اگر تنها 1500 دلار برای سرمایه‌گذاری داشتم، به زنجیره‌های بلاکچین بزرگ نگاه میکردم که امکان همکاری بین زنجیره‌ها را فراهم میکنند. این چنین زنجیره‌های بلاکچین در بازار کنونی که در حال نزول است فرصت بزرگی برای رشد دارند. من اعتقاد دارم آینده به سمت چند زنجیره‌ای شدن خواهد رفت. بنابراین با توجه به این موارد، اولین انتخاب من برای سرمایه‌گذاری Polkadot خواهد بود که یک زنجیره بلاکچین بزرگ با قابلیت همکاری بین زنجیره‌هاست.

اعتراف می کنم که اطلاعات جدید زیادی در مورد پلکادوت ندارم. ما اخیرا یک ویدیو کامل در مورد موقعیت بلندمدت مثبت پلکادوت تهیه کردیم و به بررسی موارد زیر پرداختیم:

 • اضافه شدن USDC بومی برای استفاده یا انتقال در سراسر پاراچینها.
 • همه دارندگان بلندمدت اجباری DOT مرتبط با پاراچین و وام جمعی. و اینکه اکوسیستم پاراچین با سرعت زیادی در حال رشد است.
 • پیشرفتهای تکنولوژیکی مانند شکستن به یک اعتبارسنج اجازه میدهد تا تراکنشها را در پاراچینهای مختلف به طور همزمان تأیید کند.
 • و سایر اتفاقات عالی که در Polkadot نیز رخ میدهد.

با وجود تمام این دلایلی که کل اکوسیستم DOT مایل است دات نگه داشته شود، قیمت آن نسبت به بازار عقب مانده است. با این حال، معمولاً قیمت را به صورت مقایسه‌ای مورد بحث قرار نمی‌دهیم. اما در مقایسه با زنجیره‌های بزرگ دیگر مانند سولانا، اتریوم، چین‌لینک و بیت‌کوین که در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۰٫۲ درصد افزایش قیمت داشته‌اند، دات تنها ۰٫۲ درصد افزایش قیمت داشته است.

ارزهای دیجیتال دیگر از نظر رشد قیمت بسیار جلوتر از DOT قرار دارند. به غیر از سولانا که بسیاری آن را مرده رها کردند و دوباره جان گرفت، اتریوم در سال 2023 نسبت به DOT، 42 درصد بهتر عمل نکرد. برای من یک تز ساده است. اگر فکر میکنید DOT به رشد خود ادامه خواهد داد یا موقعیت خود را به عنوان یک پروژه رمزنگاری Blue Chip (بلو چیپ، برای توصیف شرکتی به کار می رود که به خوبی تثبیت شده، از نظر مالی با ثبات است و شهرت زیادی در بازار دارد. این شرکت ها معمولاً بزرگ، شناخته شده و دارای سابقه عملکرد ثابت هستند. سرمایه گذاری در شرکت های بلو چیپ اغلب به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری مطمئن تر و مطمئن تر در مقایسه با شرکت های کوچکتر یا ریسک پذیر در نظر گرفته میشود.) حفظ یا بهبود بخشد، اکنون در مقایسه با سایر همتایان Blue Chip خود معامله خوبی دارد.

2) سولانا (SOL)

همانطور که گفتم، فکر میکنم بسیاری در دنیای ارزهای دیجیتال سولانا را مرده فرض کرده بودند. به خصوص با تأثیر رسوایی صرافی FTX بر آن. و همانطور که قبلاً گفتم، سولانا در 12 ماه گذشته 308 درصد افزایش یافته است، زیرا از مرده بازگشت و دوباره به عرصه رقابت بازگشت. پس چرا اگر 3 برابر افزایش یافته است، در لیست 1500 دلاری من قرار دارد؟

خب، اول از همه، روند صعودی است و به سرعت در حال حرکت است. همه ما میتوانیم این را ببینیم. اما چند دلیل دیگر هم وجود دارد که نشان میدهد سولانا برای این بازار صعودی به نظر میرسد. مثل:

میم کوینها:

ما در اینجا در مورد میم کوینها صحبت نمیکنیم. دلیل خاصی برای آن وجود دارد. آنها یک قمار هستند. اما همچنین باید اعتراف کنیم که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال دوست دارند قمار کنند. میم کوینها جایگاهی در بازار دارند و سولانا در حال حاضر خانه همه میم کوینهای بزرگ و پرطرفدار است. همه آنها، صرف نظر از اینکه چه نام های احمقانه‌ای مانند BONK یا BananaCat دارند، برای معامله به SOL نیاز دارند. بازار میم کوین سولانا تقریباً 1 میلیارد دلار است! این شگفت انگیز است. زیرا یک سال پیش تقریباً صفر بود.

زنجیره خرده‌فروشی جدید:

حتی بدون میم کوینها، این مرکز سناریوی صعودی ما برای سولانا است. آنها بیش از اکثر زنجیره‌ها برای تبدیل شدن به زنجیره غالب کاربران خرده فروش ارزهای دیجیتال تلاش میکنند. آنها قطعاً در بازار NFT در رتبه 1 یا 2 بعد از اتریوم قرار دارند. Magic Eden درست در کنار OpenSea قرار دارد. صرافی غیرمتمرکز Jupiter اکنون حجم روزانه بیشتری نسبت به Uniswap دارد. برنامه های غیرمتمرکز سولانا به دلیل آسان بودن استفاده و کمترین اصطکاک شهرت دارند. و اگرچه چندین کیف پول عالی EVM مانند Rabby، Trust Wallet و Argent وجود دارد، Phantom و Solflare تجربه بسیار روان تری نسبت به Metamask یا اکثر کیف پولهای پشتیبانی کننده EVM دارند.

سولانا با کارمزدهای فوق العاده پایین و توان عملیاتی تراکنش بالا، به عنوان یک رقیب جدی برای تبدیل شدن به زنجیره غالب در بین کاربران خرده فروشی ارزهای دیجیتال مطرح شده است.

از مزایای سولانا میتوان به کارمزدهای بسیار پایین: این موضوع سولانا را برای معاملات خرد و جابجایی سریع داراییها بسیار جذاب میکند. توان عملیاتی تراکنش بالا: سولانا قادر به پردازش تعداد زیادی تراکنش در ثانیه است که برای پلتفرمهای معاملاتی و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) بسیار مهم است. البته انتقاداتی هم به سولانا وجود دارد.

 • تمرکز: سولانا به عنوان یک زنجیره “سرمایه گذاری خطرپذیر” شناخته میشود و به اندازه اتریوم غیرمتمرکز نیست.
 • غیرمتمرکز بودن: برخی از منتقدان، سولانا را به دلیل عدم تمرکز کافی مورد انتقاد قرار میدهند.

مقایسه سولانا با اتریوم:

 • کارمزد: سولانا کارمزدهای بسیار پایین تری نسبت به اتریوم دارد.
 • توان عملیاتی: سولانا توان عملیاتی تراکنش به مراتب بالاتری نسبت به اتریوم دارد.
 • غیرمتمرکز بودن: اتریوم از سولانا غیرمتمرکزتر است.

3) کیجارو (KUJI)

Kujira آخرین پروژه‌ای است که در این لیست 1500 دلاری قرار دارد. این پروژه به دلیل تمرکز بر “بازده واقعی” و ارائه برنامه‌های غیرمتمرکز و اکوسیستمی با رشد سریع، مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگیهای Kujira:

 • بازده واقعی: Kujira به کاربران خود امکان کسب سود واقعی از طریق برنامه های غیرمتمرکز خود را میدهد.
 • برنامه های غیرمتمرکز: Kujira طیف وسیعی از برنامه های غیرمتمرکز را ارائه می دهد که به کاربران امکان دسترسی به خدمات مالی مختلف را م دهد.
 • رشد سریع: اکوسیستم Kujira با سرعت بالایی در حال رشد است و کاربران جدید به طور مداوم به این پلتفرم جذب میشوند.

اما بازدهی Kujira واقعی است. این بازده از کارمزدهایی که پروتکل Kujira به دست می آورد، مانند صرافی غیرمتمرکز FIN آنها، حاصل میشود. Kujira در زبان ژاپنی به معنای “وال” است و شعار آنها “همه سزاوار این هستند که یک وال باشند” است. این شعار در خدماتی مانند Orca منعکس شده است که به شما امکان میدهد داراییهای وامهایی که تصفیه شده‌اند را با تخفیف خریداری کنید. همانطور که در اینجا میبینید، این یک بازار خرید برای اتم های تصفیه شده است. قبل از Orca، فقط سازندگان بازار، افراد داخلی یا سایر افراد در موقعیت مطلوب میتوانستند روی این داراییها پیشنهاد دهند.

اکنون با Orca روی Kujira، هر کسی میتواند این کار را انجام دهد. اینکه بگوییم ما طرفدار بزرگ Kujira هستیم، دست کم گرفتن میزان همسو بودن ما با ارزش های مهم Kujira است. همانطور که سولانا از مرده زنده شد، سال 2023 سالی است که مردم شروع به کشف Kujira کردند. قیمت توکن KUJI در 12 ماه گذشته 278 درصد افزایش یافته است. همچنین در ماه گذشته 33 درصد کاهش یافته است، بنابراین اصلاح و سودگیری کمی در حال انجام است.

اما این برای ما مشکلی ندارد. ما فقط آن را به عنوان فرصتی بهتر برای خرید میبینیم. هیچ دلیلی نمیبینیم که چرا این پروژه نتواند 15 یا 20 برابر افزایش یابد و تا زمانی که این دوره صعودی به پایان برسد، به یک پروژه 10 میلیارد دلاری تبدیل شود.

❌ سلب مسئولیت

اطلاعاتی که توسط Altcoin Buzz مورد بحث قرار میگیرد، توصیه مالی نیست. این فقط مطلبی با اهداف آموزشی و برای اطلاع رسانی است. استراتژیهای سرمایه‌گذاری در این مطلب، بر اساس سطوح ریسک‌پذیری نویسندگان/بررسی کنندگان است و ممکن است با ریسک‌پذیری شما متفاوت باشد. ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما، چه مستقیم و چه غیرمستقیم، در نتیجه استفاده از این اطلاعات، نداریم.

به یاد داشته باشید که بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاریهای پرخطری هستند. پس قبل از هر گونه سرمایه‌گذاری، حتماً به طور کامل راجع به آنها تحقیق کنید و با دقت تصمیم بگیرید.

👈 با ثبت نام در بروکر لایت فایننس، دروازه ورود به دنیای معاملات جفت ارز و ارزهای دیجیتال را به روی خود باز کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *