لوگوی چراغ

خبر داغ دنیای کریپتو: به‌ روزرسانی و افزایش قیمت یک میم‌ کوین محبوب!

0 دیدگاه
به‌روزرسانی و افزایش قیمت یک میم‌کوین محبوب

به گزارش کوین مارکت کپ، طرفداران شیبا اینو (SHIB) امروز در اوج هیجان هستند؛ چرا که صرافی غیرمتمرکز (DEX) شیبا سواپ (ShibaSwap)، که با ارز دیجیتال SHIB مرتبط است، اعلام کرد که به بلاکچین شیباریوم (Shibarium)، یک راهکار لایه ۲ اتریوم که توسط تیم توکن SHIB توسعه یافته، گسترش یافته است.

کاهش عرضه در گردش SHIB با گسترش بلاکچین شیباریوم

توسعه‌دهندگان پشت این حرکت تأکید کردند که افزایش استفاده از بلاکچین شیباریوم برای تراکنش‌ها، منجر به سوزاندن سریع‌تر توکن SHIB و در نهایت کاهش عرضه در گردش آن خواهد شد.

در نتیجه این اعلامیه، قیمت SHIB طی 24 ساعت گذشته بیش از 8.8 درصد افزایش یافته است که با یک رالی گسترده‌تر بازار همسو است.

با راه‌اندازی شیبا سواپ روی شیباریوم، کاربران می‌توانند استخرهای نقدینگی (LP) جدیدی ایجاد کنند. این استخرها به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا توکن‌ها را در شبکه مبادله کنند و با تأمین نقدینگی، بخشی از کارمزد تراکنش‌ها را دریافت کنند.

بر اساس آخرین داده‌ها، شیبا سواپ تا به امروز بیش از ۲۵ میلیون دلار توکن قفل‌شده دارد و حجم کل تراکنش‌های آن در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۷ میلیون دلار بوده است.

توسعه‌دهندگان با تأکید بر اهمیت افزایش فعالیت روی بلاکچین، گفتند: «هرچه تراکنش‌های بیشتری در بلاکچین شیباریوم رخ دهد، پروتکل کارمزد گس بیشتری را می‌سوزاند که بر نرخ کلی سوزاندن SHIB تأثیر می‌گذارد.»

سوزاندن، اصطلاحی است که به حذف دائمی توکن‌ها از عرضه در گردش با ارسال آن‌ها به یک آدرس غیرقابل کنترل اشاره دارد و نقش مهمی در تنظیم کمیابی توکن و در نتیجه تحت تاثیر قرار دادن دینامیک بازار ایفا می‌کند.

در زمان نگارش این مقاله، توکن SHIB با قیمت 0.0000256 دلار معامله می‌شد.

‼️توجه: این یک توصیه‌ سرمایه‌گذاری نیست.

👈 معامله امن و مطمئن میم کوین محبوب شیبا اینو در بروکر CapitalXtend

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *