لوگوی چراغ

فصل آلت‌کوین 2024 چه زمانی آغاز می‌شود؟

1 دیدگاه
فصل آلت‌کوین 2024 چه زمانی آغاز می‌شود؟

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از کوین پدیا نیوز، بیت‌کوین ماه آوریل را با افت بسیار شدید و بی‌سابقه‌ای به پایان رساند. با وجود این روند نزولی، مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر مشهور بازار، بر این باور است که فاز اصلاح بیت‌کوین ممکن است به پایان خود نزدیک شود. وی در پادکست اخیر خود به موضوع فصل آلت‌کوین و چرخه‌های بازار برای بهینه‌سازی سودآوری پرداخته است.

آیا فصل آلت‌کوین در راه است؟

شرایط برای فصل آلت‌کوین مبهم است. مایکل ون دی پوپ، کارشناس مطرح حوزه ارزهای دیجیتال، نسبت به احتمال وقوع فصل آلت‌کوین در سال 2024 خوش‌بین است، اما روندهای اخیر بازار، تردیدهایی را در مورد نزدیک بودن آن ایجاد کرده است.

شاخص فصل آلت‌کوین که نشانگر قدرت نسبی آلت‌کوین‌ها در برابر بیت‌کوین است، در اوایل سال 2024 افزایش قابل توجهی داشت، اما پس از رویداد هاوینگ بیت‌کوین، به شدت سقوط کرد. این امر نشان می‌دهد که توجه بازار دوباره به بیت‌کوین معطوف شده است.

با وجود اینکه در حال حاضر تسلط بیت‌کوین بر بازار 50 درصد است، آلت‌کوین‌ها اخیراً افت شدیدتری را تجربه کرده‌اند که نگرانی‌هایی را در مورد فشار فروش افزایش داده است. در حال حاضر، شاخص فصل آلت‌کوین در حدود 39 قرار دارد که نشان می‌دهد این فصل به زودی آغاز نخواهد شد. با این حال، برخی از تحلیلگران این وضعیت را فرصتی برای خرید آلت‌کوین‌ها می‌دانند.

مایکل ون دی پوپ، برای بهره‌مندی از پتانسیل فصل آلت‌کوین، یک استراتژی معاملاتی خاص را پیشنهاد می‌کند. این استراتژی شامل شناسایی آلت‌کوینهای با روند صعودی و قدرت بالا و سپس انتقال بخشی از سود به دست آمده به سایر آلت‌کوینهایی است که احتمالاً روند مشابهی را دنبال خواهند کرد. او همچنین معتقد است که بیت‌کوین و اتریوم با توجه به پتانسیل رشدشان، هنوز باارزش‌تر از قیمت فعلیشان هستند.

در بحثی در مورد چرخه‌های بازار، ون د پوپه اشاره می‌کند که به دلیل افزایش نقدینگی و پذیرش گسترده، هر چرخه در حال طولانی‌تر شدن است. او پیش‌بینی می‌کند که چرخه فعلی ممکن است تا سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ ادامه داشته باشد، به گونه‌ای که اتریوم احتمالا رهبری گروه آلت‌کوین‌ها را بر عهده خواهد گرفت.

مایکل پوپ چندین آلت‌کوین با پتانسیل بالای افزایش قیمت را برجسته می‌کند. سولانا که یک دوره طولانی نزولی را پشت سر گذاشته، اکنون برای افزایش بیشتر قیمت آماده است و آن را به یک گزینه سرمایه‌گذاری جذاب تبدیل می‌کند. با وجود شایعات در مورد یک «ابرچرخه میم‌کوین»، سولانا در عرض یک سال ۴۵۰ درصد افزایش یافته است. به طور مشابه، اتریوم، علی‌رغم عقب ماندن از سولانا از نظر قیمت، نشانه‌هایی از خروج از رکود را نشان می‌دهد.

پروتکل NEAR نیز به عنوان یک رقیب امیدوارکننده با تحلیل تکنیکال صعودی، در حال ظهور است. همچنین، چین لینک در حال حاضر در پایین ترین نقطه خود در این دوره قرار دارد که یک فرصت سرمایه گذاری جذاب را نشان می دهد. شکستن سطح مقاومت 27 دلار و تثبیت آن می تواند زمان خوبی برای ایجاد یک موقعیت قابل توجه باشد.

فصل آلت‌کوین 2024 مانند سال‌های 2020 و 2021 نخواهد بود، زمانی که همه ارزهای دیجیتال به طور ناگهانی افزایش یافتند. فصل آلت‌کوین 2024 تقسیم خواهد شد. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که بازار گاوی ارزهای دیجیتال در سال 2024 یک بازار گاوی پنهان خواهد بود. شما چه فکر می‌کنید؟ لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود را با ما در میان بگذارید.

👈 بررسی صرافی های ارز دیجیتال برای ایرانیان

یک پاسخ به “فصل آلت‌کوین 2024 چه زمانی آغاز می‌شود؟”

  1. صادقی گفت:

    سلام من نظر اینکه کلا تمام آلت کوین ها و میم کوین ها فاز سعودی گرفتن و موج یک رو زده و الان تو اصلاح موج دو هستند البته این اتفاق طبیعی زیرا بعد از یک رشد بازار نیاز به یک بازسازی و جمع آوری نقدینگی داره و نهایتا اصلاح ذات بازاره و اگر نباشه صعودی هم در کار نیست من نظر رو قیمت بیت 250 هزار دلاری البته تا بین خرداد تا شهریور سال
    1404

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *