قیمت XRP ، با وجود هک اخیر ریپل، به زودی به دلیل نگهداری نهنگ‌ها از آن، افزایش می‌یابد!

قیمت XRP ، با وجود هک اخیر ریپل، به زودی به دلیل نگهداری نهنگ‌ها از آن، افزایش می‌یابد!

4 ماه پیش 2K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش سایت coingape، در روز چهارشنبه 31 ژانویه، ارز دیجیتال ریپل با یک نفوذ قابل توجه روبرو شد و XRP به ارزش 112 میلیون دلار را از دست داد. در نتیجه، قیمت ریپل تحت فشار فروش فوری قرار گرفت و بیش از 4 درصد کاهش یافت و به زیر 0.50 دلار رسید. سطحی که از 19 اکتبر 2023 دیده نشده است. با وجود این اختلال اخیر در بازار، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که XRP وال‌ها همچنان به نگهداری کوین‌های خود ادامه داده‌اند.

نهنگ‌های XRP، علیرغم حادثه هک، آن را حفظ میکنند!

Santiment ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای گزارش داد که در روز پس از سقوط آلت کوین، XRPLedger شاهد بیشترین تعداد تراکنش‌های وال شامل XRP به ارزش 1 میلیون دلار یا بیشتر در شبکه بود. در مجموع 217 تراکنش‌ ثبت شد که این بیشترین افزایش را از زمانی که قیمت‌ها پس از حکم یک قاضی در تاریخ 13 و 14 ژوئیه که اعلام کرد ریپل قوانین اوراق بهادار را نقض نکرده است، افزایش یافته بود.

قابل توجه است که تحلیل Santiment هیچ نشانه ای از وحشت در میان این نهنگ‌های تاثیرگذار را نشان نمیدهد. کیف پولهایی که حداقل 10 میلیون دلار XRP دارند اکنون به طور مشترک 67.2٪ از عرضه موجود را در اختیار دارند. رقمی که از 31 دسامبر 2022 دیده نشده است.

این بدان معناست که دارندگان XRP بزرگ، حتی پس از هک اخیر ریپل و کاهش قیمت، همچنان به حمایت از XRP و حفظ سهام خود ادامه داده‌اند. این امر میتواند نشان دهد که آنها معتقدند که قیمت XRP در آینده افزایش خواهد یافت.

این تحلیل Santiment خبر خوبی برای سرمایه‌گذاران XRP است. زیرا نشان میدهد که این ارز دیجیتال همچنان از حمایت قابل توجهی در میان سرمایه‌گذاران بزرگ برخوردار است.

کیف پولهای ریپل ایمن هستند

بلافاصله پس از انتشار خبر هک کیف پول XRP، مدیران ارشد ریپل برای روشن شدن موضوع آمدند و اعلام کردند که وجوه SAFU هستند. آنها همچنین اطمینان دادند که هیچ مشکلی با کیف پولهای ریپل وجود ندارد.

بنیانگذار ریپل، کریس لارسن، تأیید کرد که بلاک چین ریپل تحت هیچ هکی قرار نگرفته است. با این حال، به حسابهای شخصی XRP او دسترسی غیرمجاز وجود داشته است که از کیف پولهای ریپل متمایز هستند.

کریس لارسن تأیید کرد که تقریباً تمام وجوه تحت تأثیر هک به XRP تبدیل شده‌اند. او همچنین تأکید کرد که ریپل به طور فعال با آژانسهای اجرای قانون همکاری میکند و راهنماییهایی دریافت کرده است که بخش قابل توجهی از وجوه درگیر در این حادثه قبلاً مسدود شده است. تیم به طور مجدانه به دنبال وجوه باقیمانده است تا این وضعیت را به طور جامع حل کند.

کریس لارسن، بنیانگذار ریپل، با اطمینان اعلام کرد که ریپل همچنان متعهد به حفظ امنیت و یکپارچگی پلتفرم خود است. این شرکت همچنین با سرعت عمل در برابر هرگونه تهدید یا حادثه احتمالی اقدام میکند.

👈خرید و معامله XRP با ثبت نام در صرافی مکسی

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه