آیا بیت کوین پس از 50000 دلاری شدن، حرکت صعودی چشمگیری تا ۱۰۰ هزار دلار را قبل از پایان ۲۰۲۴ تجربه خواهد کرد؟

آیا بیت کوین پس از 50000 دلاری شدن، حرکت صعودی چشمگیری تا ۱۰۰ هزار دلار را قبل از پایان ۲۰۲۴ تجربه خواهد کرد؟

5 ماه پیش 1K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از کوین پدیا، بازار با رسیدن بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو، به اولین نقطه عطف مهم در 50,000 دلار، به شدت خوشحال شده است. این توکن در هفت روز گذشته بیش از 15% افزایش یافته و یکی از بالاترین سودهای هفتگی خود را ثبت کرده است که شبیه جهش سال 2021 است. با این حال، قیمت بیت کوین سیگنالهای صعودی واضحی نشان میدهد و آمادگی خود را برای دستیابی به اوج های بالاتر قبل از پایان سال 2024 نشان میدهد!

قیمت بیت کوین در معاملات اولیه به دلیل احساسات بسیار صعودی پیش از هاوینگ به بالاترین رکورد جدید یعنی 50368 دلار رسید. با این حال، راه اندازی صندوق قابل معامله بورسی (ETF) و کاهش نرخ ها نیز به این افزایش دامن زده است. وضعیت تجاری فعلی نشان میدهد که ممکن است رمزنگاری به محدوده بالا محدود نشود زیرا گاوها به دنبال عبور از بالاترین قیمت قبلی در ماه‌های آینده هستند.

آیا قدرت خرسها در بازار کم شده و قیمت بیتکوین دوباره نزول خواهد کرد؟

آیا قدرت خرسها در بازار کم شده و قیمت بیتکوین دوباره نزول خواهد کرد؟

قیمت بیت کوین در بلندمدت، با تلاش برای عبور از مقاومت بالایی الگوی مگافون در حال افزایش، ظاهری بسیار صعودی به خود گرفته است. حجم معاملات به نفع گاوها چرخیده است که فشار خرید را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. بنابراین، انتظار میرود قیمت بیت کوین از این سطوح فراتر رفته و از مقاومت موقت 51900 دلار عبور کند.

با این حال، پس از باز کردن یک نقطه عطف جدید، تمایل به تحلیل میرود که گاوها دچار خستگی شوند که ممکن است قیمت را برای مدتی به تثبیت وادار کند. علاوه بر این، RSI نیز به سطوح خرید بیش از حد رسیده است که ادعای نزولی بودن را نیز تقویت میکند. اما MACD همچنان صعودی است که نشان میدهد گاوها تسلط قابل توجهی را در اختیار دارند که ممکن است سطوح را بالاتر از حمایت اصلی حفظ کند.

با این شرایط، بیت کوین در بلندمدت تحت تأثیر گاوهای نر باقی میماند و ممکن است قبل از پایان سه ماهه اول به 60,000 دلار برسد. اگرچه ممکن است پس از آن فعالیت نزولی رخ دهد. اما همچنان انتظار میرود که قیمت بیت کوین قبل از پایان سال 2024 به 100 هزار دلار برسد.

👈با ثبت نام در اپوفارکس، واریز و برداشت سریع و آسان با بیت کوین را تجربه کنید!

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه

دیدگاه خود را درباره” آیا بیت کوین پس از 50000 دلاری شدن، حرکت صعودی چشمگیری تا ۱۰۰ هزار دلار را قبل از پایان ۲۰۲۴ تجربه خواهد کرد؟ ”با ما در میان بگذارید.