لوگوی چراغ

سرنوشت DOGE بعد از هاوینگ بیت کوین؛ آیا باید روی ATH شرط بندی کرد؟

0 دیدگاه
سرنوشت DOGE بعد از هاوینگ بیت کوین

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از AMBCrypto، صنعت کریپتو شاهد یکی از رویدادهای بسیار مهم خود، یعنی هاوینگ بیت کوین بود و بلافاصله، تمرکز به واکنش بازار گسترده‌تر معطوف شد.

رابطه تاریخی دوج کوین با هاوینگ

دوج کوین (DOGE)، بزرگترین میم‌کوین بر اساس ارزش بازار، طبق داده‌های CoinMarketCap، در ساعات پس از رویداد، 3 درصد افزایش یافت و به 0.157 دلار رسید.

در حالی که به دلیل برداشت سود، در زمان نگارش این متن به 0.152 دلار کاهش یافت، اما مشخص شد که سفته‌بازان دوج کوین، چشم‌انداز رشد این کوین را به هاوینگ مرتبط می‌دانند.

رابطه تاریخی دوج کوین با هاوینگ

دوج کوین در دو رویداد قبلی هاوینگ بیتکوین نیز وجود داشت

در حالی که هاوینگ در سال ۲۰۱۶ تاثیر قابل توجهی روی دوج کوین نداشت، رویداد مشابه در سال ۲۰۲۰ باعث کاهش ۴ درصدی قیمت این ارز در یک هفته و تقریبا ۶ درصد کاهش در یک ماه شد، همانطور که AMBCrypto بررسی کرد.

با این حال، قیمت دوج کوین حدود شش ماه پس از هاوینگ، شروع به افزایش کرد. تا پایان سال ۲۰۲۰، دوج کوین به قیمت ۰.۰۰۴۵۹۲ دلار رسید که نسبت به زمان نصف شدن، ۷۵ درصد افزایش داشت.

سپس بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی به خود گرفت و دوج کوین تقریبا یک سال بعد از هاوینگ، به بالاترین قیمت خود در تمام دوران (ATH) رسید.

آیا این بار شاهد یک صعود سریع‌تر به سوی بالاترین قیمت تاریخی ATH خواهیم بود؟

ارتش دوج‌کوین (طرفداران DOGE) خواهان تکرار آن موفقیت هستند. به خوشحالی آنها، دوج‌کوین این بار می‌تواند خیلی زودتر به آن سطح برسد.

معامله‌گر محبوب ارزهای دیجیتال، کوین سی. ملقب به یومی، پیش‌بینی جسورانه‌ای کرده است که دوج‌کوین می‌تواند تا جولای/مرداد (تیر/مرداد) به قیمت ۰.۷۳ دلار برسد یا به آن نزدیک شود. یومی با میانگین‌گیری داده‌های تاریخی از چرخه‌های قبلی به این نتیجه رسیده است.

احساسات بازار صعودی است

تحلیلگران نسبت به آینده این کوین خوش‌بین به نظر می‌رسند. بر اساس تحلیل AMBCrypto از داده‌های Hyblock Capital، سرمایه‌گذاران کلان (Whale) در زمان نگارش این متن، نسبت به معامله‌گران خرد، تمایل بیشتری به خرید بلندمدت (Long) در بایننس کوین ([BNB]) نشان داده‌اند.

احساسات بازار نسبت به دوج کوین صعودی است

علاوه بر این، احساسات بازار به سمت طمع متمایل شده است، که نشان‌دهنده افزایش فشار خرید در روزهای آینده است.

👈 بهترین صرافی ارز دیجیتال برای معامله دوج کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *