۵ سیگنالی که نشان میدهد روند صعودی بیت کوین نزدیک است!

۵ سیگنالی که نشان میدهد روند صعودی بیت کوین نزدیک است!

6 ماه پیش 1K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش coinmarketcap به نقل از CoinPedia News، پنج سیگنال وجود دارد که نشان میدهد روند صعودی بیت کوین نزدیک است!

با ظهور توکنهای جدید، توکنهای اصلی تا حدی مورد تخلیه نقدینگی قرار گرفته‌اند. این موضوع روند رالی را متوقف کرده است. زیرا بیتکوین در یک محدود باریک معامله میشود. شاخصهای فنی زیر نشان میدهد که قیمت بیتکوین در آستانه یک انفجار عظیم است!

افزایش تعداد آدرس‌های فعال

تعداد آدرس‌های فعال تعداد آدرس‌هایی است که با پلتفرم برای انجام معامله تعامل دارند. همه آدرس‌ها به طور مستقل از اینکه معامله خرید، فروش یا تبادل باشد، فقط یک بار در نظر گرفته می‌شوند. تعداد آدرس‌ها در ابتدای ماه شدیداً کاهش یافت و چند روز پیش به پایین‌ترین سطح رسید. علاوه بر این، سطوح مجدداً از ۷۰۰ هزار به بیش از ۹۰۰ هزار در عرض فقط ۲۴ ساعت بالا رفته‌اند که نشان‌دهنده افزایش فعالیت معاملاتی روی این پلتفرم است.

۵ سیگنالی که نشان میدهد روند صعودی بیت کوین نزدیک است!

افزایش نرخ هش بیت کوین

میانگین هش ریت نشان دهنده قدرت محاسباتی مورد نیاز برای اعتبارسنجی تراکنش توسط ماینرها و اضافه کردن بلوک به زنجیره است. صعود و سقوط هش ریت نشان می‌دهد که مشارکت ماینرها با افزایش شرکت‌کنندگان بیشتر و با کاهش آنها کم می‌شود. هش ریت چند روز پیش به بیش از ۵۷۰.۹۱۵ تریلیون هش ریت بر ثانیه (TH/s) رسید و بعد کاهش یافت و به زیر ۳۹۰ تریلیون هش ریت بر ثانیه (TH/s) رسید. در حال حاضر سطوح دوباره در حال بازگشت به حداکثری هستند که نشان‌دهنده افزایش فعالیت ماینینگ و غیرمتمرکز شدن بیشتر پلتفرم است.

نهنگ‌ها همچنان در حال جمع‌آوری بیتکوین هستند

۱۰۰ آدرس برتر بیت کوین به عنوان دارایی نهنگ‌ها در نظر گرفته می‌شوند، زیرا حاوی هزاران میلیون BTC هستند. کاهش ارزش این ۱۰۰ کیف پول برتر نشان می‌دهد که نهنگ‌ها دائماً در حال نقد کردن بیت کوین‌های خود بوده‌اند، که می‌تواند برای بیت کوین نزولی باشد. با این حال، ارزش این کیف پول‌ها در ابتدای ماه افزایش یافته و به سطوحی رسیده است که آخرین بار در دسامبر ۲۰۲۲ دیده شده بود. افزایش انباشت بیت کوین توسط نهنگ‌ها، یک شاخص صعودی است که ممکن است باعث تغییر قابل توجهی در احساسات بازار شود.

کاهش قابل توجه عرضه در صرافی‌ها

عرضه رمز ارز در صرافی‌ها نشان‌ دهنده‌ احساسات سرمایه‌گذاران است. هر زمانی که سرمایه‌گذاران بخواهند معامله‌ای انجام دهند، معمولاً رمز ارزهای خود را به صرافی‌ها انتقال می‌دهند. در این‌جا، زمانی که موجودی یک رمز ارز در صرافی زیاد باشد، میتواند نشانه‌ی نزولی (bearish) برای آن رمز ارز باشد. زیرا نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران تمایل زیادی به فروش آن دارند. با این حال، اگر عرضه رمز ارز در صرافی‌ در حال کاهش باشد، نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران نسبت به آن خوش‌بین (bullish) هستند. آن‌ها رمز ارزهای خود را از صرافی خارج کرده‌ و در کیف پول‌های شخصی خود نگهداری می‌کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC)

قیمت بیت کوین در بلندمدت درون یک منحنی سهموی معامله می‌شود و و پس از مدتی معلق ماندن در محدوده از پیش تعیین شده، یک شکست صعودی (bullish breakout) قریب الوقوع است. حجم معاملات صعودی (bullish volume) در چند هفته‌ی گذشته به‌طور قابل توجهی افزایش یافته است، که نشان می‌دهد قیمت ممکن است در روزهای آینده روندی صعودی و سالم داشته باشد. بنابراین، قیمت ممکن است همچنان به خط روند حمایت پایین‌تر بچسبد و در چند ماه آینده به خط گردن (neckline) در اوج‌های قبلی 69000 دلار برسد. علاوه بر این، این ممکن است یک الگوی صعودی را پس از یک عقب‌نشینی جزئی از خط گردن تأیید کند.

شاخص‌های بالا نشان می‌دهند که Star Crypto در آستانه‌ی یک جهش صعودی است، که ممکن است قیمت بیت کوین (BTC) را به سمت اوج‌های جدیدی سوق دهد.

👈 معامله بیت کوین در بروکر آمارکتس

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه