جهش ۹۰۰ درصدی نرخ سوختن شیبا اینو، همزمان با افزایش قیمت آن!

جهش ۹۰۰ درصدی نرخ سوختن شیبا اینو، همزمان با افزایش قیمت آن!

5 ماه پیش 1K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش Coingape Staff، امروز، شیبا اینو، یک آلتکوین مبتنی بر اتریوم، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. زیرا این میم کوین یک افزایش چشمگیر در نرخ سوخت از خود نشان داد.

شیبا اینو، قاتل خودخوانده دوج کوین (این توکن ادعا میکند که میتواند جایگزین دوج کوین شود)، دوباره موجی از شور و شوق را در سراسر حوزه ارزهای دیجیتال ایجاد کرد، پس از آنکه یک جهش چشمگیر در نرخ سوخت این توکن مشاهده شد. قابل توجه است که این جهش بلافاصله توجه قابل توجهی را در بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب کرد زیرا در میان افزایش قیمت SHIB ظاهر شد.

علاوه بر این، بر اساس بینش سوزاندن زنجیره ای که توسط جامعه فاش شده است، جامعه شیبا به نظر میرسد میلیون ها SHIB را در طول روز گذشته سوزانده است. این باعث افزایش خوش بینی بازار برای این توکن شده است. همزمان با این، قیمت SHIB در طول روز گذشته یک روند صعودی را نشان داد و توجه زیادی را در سطح جهانی به خود جلب کرد.

گزارش سوزاندن SHIB

طبق داده‌هایی که توسط Shibburn، یک پلتفرم تسهیل‌کننده بینش‌های سوزاندن SHIB، منتشر شده است، جامعه در 24 ساعت گذشته 33.88 میلیون SHIB را به آتش کشیده است. علاوه بر این، با این کار، شیبا اینو در روز سه شنبه، 9 ژانویه، یک افزایش 906.27 درصدی در نرخ سوخت خود ثبت کرده است.

در همین حال، به نظر می‌رسد جامعه شیبا کریپتو از عرضه اولیه خود تا به امروز، 410.69 تریلیون SHIB را سوزانده است، که هدف آن افزایش توکنومیک‌های میم کوین است. همزمان با این، جامعه امروز 30.97 میلیون SHIB را به یک کیف پول مرده، 0x95ad61…4c4ce، منتقل کرد.

از سوی دیگر، یک معامله سوزاندن قابل توجه دیگر علاقه معامله‌گران را برانگیخت و اخیراً 1 میلیون SHIB را سوزانده است. در این زمینه، آدرس ناشناس 0x60812…9fe80، سوزانده شدن مقدار قبلی را ثبت کرد.

همزمان با تاریخچه سوزاندن میم کوین، نمودار قیمت SHIB نیز افزایش قابل توجهی را نشان داد.

قیمت شیبا اینو صعود میکند

در حال حاضر، قیمت شیبا اینو به طور قابل توجهی افزایش یافته است و با 5.34 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.000009521 دلار رسیده است. با این حال، نمودارهای هفتگی و ماهانه آن شاهد کاهش قابل توجهی بوده‌اند.

علاوه بر این، افزایش قیمت امروز عمدتاً به دلیل افزایش نرخ سوزاندن، که باعث افزایش خوش بینی برای این توکن شده است، نسبت داده میشود. طرفداران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که ادامه سوزاندن توکنهای شیبا اینو، به بهبود توکنومیکهای این ارز دیجیتال کمک خواهد کرد.

👈 خرید و معامله ارز دیجیتال شیبا اینو با ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه