افزایش ورودی به صندوق‌های بیت‌کوین و اتریوم در آستانه ETF اسپات اتریوم

افزایش ورودی به صندوق‌های بیت‌کوین و اتریوم در آستانه ETF اسپات اتریوم

20 روز پیش 3K بازدید 0 دیدگاه

به گزارش کوین مارکت کپ، به نقل از کوین شِیرز، صندوق های جهانی بیت کوین هفته گذشته شاهد ورود خالص سرمایه به ارزش ۱۴۸ میلیون دلار بوده‌اند. این در حالیست که محصولات با پوزیشن فروش بیت کوین خروجی سرمایه به میزان ۳.۵ میلیون دلار را تجربه کرده‌اند.

اتریوم نیز با جذب ۳۳.۵ میلیون دلار، دومین هفته متوالی ورود سرمایه را پس از دوره‌ای طولانی با فعالیت کم، به ثبت رساند. کوین شیرز در اینباره اشاره کرد: "این موضوع نشان دهنده تغییر در احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به اتریوم است، که پیش از این شاهد خروج سرمایه به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار در طی ۱۰ هفته متوالی بود." این علاقه مجدد به اتریوم همچنین بر سولانا تأثیر مثبت گذاشته است، به طوری که با ۵.۸ میلیون دلار ورود سرمایه مواجه شد که حدس‌هایی را مبنی بر راه‌اندازی احتمالی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) سولانا و سایر محصولات آلت کوین تقویت می‌کند.

در حالی که بخش عمده‌ای از این ورودی‌ها از ایالات متحده نشأت می‌گیرد، سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در حوزه ارزهای دیجیتال نیز در کانادا و سوئیس گزارش شده است، جایی که اتریوم در کنار بیت کوین از حمایت قوی نهادهای مالی برخوردار است.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که صندوقهای قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم میتوانند در ماه جولای عرضه شوند و به طور بالقوه حدود ۲۰ درصد از تقاضایی که برای صندوقهای قابل معامله در بورس بیت کوین وجود دارد را جذب کنند. اریک بالچوناس، تحلیلگر صندوق‌های قابل معامله در بورس بلومبرگ، هفته گذشته اظهار داشت: "کسب ۲۰ درصد از تقاضای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین، با استانداردهای معمول این صندوق‌ها، نشان دهنده یک راه‌اندازی فوق‌العاده موفق خواهد بود.

‼️توجه: این گزارش خبری صرفاً برای اطلاع رسانی تهیه شده است و نباید به عنوان مشاوره یا راهنمایی برای سرمایه گذاری تلقی شود. قبل از اتخاذ هرگونه تصمیم در مورد محصولات یا خدمات ذکر شده در این گزارش، ضروری است که تحقیقات و بررسیهای خود را به طور کامل انجام دهید. این محتوا به هیچ وجه به عنوان توصیه مالی تلقی نمیشود و نباید به عنوان چنین چیزی تفسیر شود. مسئولیت نهایی تصمیم‌گیریهای مالی با شما است و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیانهای احتمالی شما نخواهیم داشت. همیشه به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری در بازارهای مالی با ریسک همراه است و هیچ تضمینی برای سودآوری وجود ندارد.

👈 خرید و معامله محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در بروکر Capitalxtend

آنچه خـواهید خـواند:

آخریـن بررسی شده‌های بازار سرمایه